Méty – Marseille 1:1 (kon.) | Amiens – Dijon 1:1 (kon.) | Angers – Monaco 0:0 (kon.)
Brest – Nice 0:0 (kon.) | Nîmes – Nantes 0:1 (kon.) | Toulouse – Remeš 0:1 (kon.)
Angers SCO
0:0 (0:0)
AS Monaco
Sobota 14.12.2019, 20:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 18. kolo

On-line přenos je u konce. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký večer. (22:10:05)

Souboj tabulkových sousedů musím rozdělit na dva poločasy. V tom prvním spolu soupeřili v tréninkovém tempu, ale druhý poločas už měl nasazení. Heroický byl obzvlášť závěr, ve kterém mohli strhnout výhru na svou stranu oba protivníci. Gól ale nakonec nepadl a body se tak rozdělí rovným dílem.

Držení míče: 33% : 67%.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:15.

90+4
    90+4. Angelo Fulgini (AGR)

90+4
    A remízu musel zachraňovat i Lecomte! Pod břevno jeho brány pálil zevnitř vápna Fulgini. Gólman AS Monaco nadchl zákrokem večera, zatímco neúspěšný střelec se společně s realizačním týmem chytá za hlavu.
    90+2. Keita Baldé (ASM)

90+2
    Baldé (AS Monaco) propásl příležitost stát se hrdinou zápasu! U penaltového puntíku si tělem zpracoval míč a po odrazu o zem ho napálil na bránu. Butelle stál na brankové čáře jako přikovaný a míč za svá záda nepustil.

90
    Remízový zápas spěje do svého konce. Závěrečný hvizd uslyšíme za čtyři minuty.

88
    Gil Bastiao Dias (AS Monaco) vidí žlutý kartonek. Důvodem je podražení.

87
    Lecomte (AS Monaco) vystartoval z brány, aby byl u nakopnutého míče dřív než soupeř.

85
    Domácí zvládli ubránit rohový kop.

83
    Uvnitř pokutového území číhající Santamaria (Angers) vysoko přehlavičkoval břevno.

82
    Hra je v poslední době rozkouskovaná.

81
    Vynucené poslední střídání v týmu Angers SCO: utkání nedohraje Rayan Aït-Nouri, zraněného spoluhráče nahradil Théo Pellenard.

79
    Třetí střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Alexandr Golovin, přichází Keita Baldé.

78
    Opět se žlutí! Ze vzájemného držení vyšel s nechtěnou kartou Pierrick Capelle. Po sérii trestů nemohou fanoušci příjít rozhodčímu na jméno.

76
    S výrokem rozhodčího nespokojený kouč Stéphane Moulin (Angers) byl rovněž potrestán.

76
    Stéphane Bahoken (Angers) doslova převálcoval soupeře a Hakim Ben El Hadj ho za to pokáral.