Brescia – Lecce 3:0 (kon.) | Neapol – Parma 1:2 (kon.) | Janov – Sampdoria 0:1 (kon.)
Janov CFC
0:1 (0:0)
UC Sampdoria
Sobota 14.12.2019, 20:45 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A • 16. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:48:30)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 4:1. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:26.

Je konec. Janov v městském derby nakonec podlehl Sampdorii 0:1. Bohužel po skvělém nástupu hráčů na plochu, kdy byly vidět ohňostroje a slyšet dělobuchy se v první půli takřka vůbec nic nestalo. Neviděli jsme ani jednu střelu na branku, za to velký počet faulů.
    Polovina druhého poločasu se nesla ve stejném duchu, kdy jsme byli opět svědky jen nedovolených zákroků. Až v 69. minutě přišla první střelu na branku, ovšem s tou si hostující brankář Audero poradil. V 79. minutě přišel neúspěšný přímý kop z nohy Sanabrii. Nakonec ale v 85. minutě rozhodl toto utkání Manolo Gabbiadini ránou k levé tyči. Janov už nedokázal v posledních minutách odpovědět.
    Sampdoria zvítězila na půdě Janova 1:0.

90+5

90+5
    Ovšem centr našel pouze hostující hráče a Sampdoria může slavit.

90+4
    Fabio Depaoli se dopustil faulu ve středu hrací plochy a Janov tak bude mít ještě možnost posledního volného kopu.

90+4
    Fanoušci Sampdorie už slaví a zpívají vítězné chorály, protože jejich svěřenci jsou k velkému vítězství v tomto derby velice blízko.

90+3
    Útočná akce hostů ale nepřinesla žádné pojištění jednogólového náskoku a Janov tak stále má čas na srovnání.

90+2
    Nový hráč na hrací ploše Denilho Cleonise si hned připsal na svůj účet žlutou kartu, jelikož faulem zamezil brejk soupeře.

90+2
    Ovšem centr se domácímu hráči příliš nepovedl a obrana hostujícího mužstva jej odvrátila do zámezí. Janov tak bude pokračovat v rámci autového vhazování.

90+1
    Fabio Depaoli skluzem poslal soupeře k zemi, což rozhodčí viděl a také odpískal faul. Janov tak bude rozehrávat volný kop z levé strany.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

89
    Janov nyní je v tlaku a po centru do vápna se snažil zakončit nůžkami Andrea Pinamonti, ovšem jeho pokus letěl hodně daleko vedle brány Audera.

89
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Domenico Criscito, přichází Denilho Cleonise.

88
    Gianluca Caprari vyslal z velké dálky zajímavou ránu, která ale nakonec skončila pár metrů nad soupeřovou svatyní.

87
    Po centru do vápna přišel útočný faul domácího celku a možnost o srovnání je tak alespoň momentálně pryč.