Třinec – Olomouc 5:3 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 1:2 (1:2 po s.n.)
Vítkovice – Zlín 6:3 (kon.) | K. Vary – Jihlava 6:3 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 3:4 (po pr.)
Liberec – Chomutov 4:3 (kon.) | Pardubice – Slavia 2:1 (po pr.)
konec
HC Vítkovice Ridera
6:3 (2:0, 0:0, 4:3)
PSG Berani Zlín
Sobota 14.12.2019, 13:00 • MFH Ostrava • turnaj O Pohár DHL • 27. kolo
Partner:
   
  57:51
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Domácí opět zvyšují své vedení. Z levé strany se do brány trefil MARCEL KUNC. Asistence: Petr Fridrich, Jakub Kylnar.
   
  56:31
  Zlín právě vstřelil branku!
  ŠIMON FRÖMEL dokázal projít do útočného pásma, objet si vítkovickou obranu, položit Pitáka a poté zakončit do brány. Asistence: Lukáš Chludil.
   
  51:20
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Kylnarovu střelu od modré tečoval do brány JAKUB MRVA. Asistence: Jakub Kylnar, Marcel Kunc.
   
  45:28
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  JAN VOJTOVIČ dostal přihrávku do levého kruhu a vypálil, puk proletěl do brány mezírkou mezi rukou a tyčí Hamrly. Asistence: Dominik Věntus, Adam Beránek.
   
  44:14
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Fridrich si najel před bránu a zakončil, tuto střelu však Hamrla vyrazil, puk se ale znovu dostal k Fridrichovi, který viděl najíždějícího JAKUBA MRVU a přihrál mu, ten už pouze zakončil do skoro odkryté brány. Asistence: Petr Fridrich.
   
  43:11
  Zlín právě vstřelil branku!
  Během necelých dvou minut je vyrovnáno. Zlínští se dlouho drželi v útočném pásmu a vyplatilo se jim to, do brány se trefil FILIP WEINTRITT. Asistence: Vojtěch Riedl, David Lekeš.
   
  42:16
  Zlín právě vstřelil branku!
  Hosté snižují na 2:1. Mikulík vypálil od modré a MATĚJ SEBERA ještě usměrnil puk do brány. Asistence: Matěj Mikulík, Vojtěch Dobiáš.
   
  14:57
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Domácí se i po skončení přesilové hry udrželi v útočném pásmu. VOJTĚCH LEDNICKÝ se z mezikruží trefil pod horní tyč. Asistence: Adam Beránek, Matěj Potočný.
   
  08:38
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  PETR FRIDRICH dostal přihrávku od Mrvy do levého kruhu a bezchybně vypálil nad levé rameno Hamrly. Asistence: Jakub Mrva, Jakub Kylnar.

  Klára Bártková

  Branky a nahrávky: 9. Fridrich (Mrva, Kylnar), 15. Lednický (Beránek, Potočný), 45. Mrva (Fridrich), 46. Vojtovič (Věntus, Beránek), 52. Mrva (Kylnar, Kunc), 58. Kunc (Fridrich, Kylnar) – 43. Sebera (Mikulík, Dobiáš), 44. Weintritt (Riedl, Lekeš), 57. Frömel (Chludil)


  HC Vítkovice Ridera: Piták (Bartošák) – Bílý, Smolka, Zapletal, Kunc, Věntus (A), Machů – Fridrich, Tvrdý, Bernovský, Lednický, Mrva (C), Kylnar, Potočný (A), Gebauer, Vojtovič, Beránek
  PSG Berani Zlín: Hamrla (Kořének) – Janošek, Riedl, Holík, Talafa, Bednařík, Mikulík, Pavlas – Handl, Sebera, Weintritt, Lekeš, Podešva, Luža (A), Hrazdira, Dobiáš (C), Fajkus (A), Frömel, Chludil

  Rozhodčí: J. Kašík – M. Hlavatý, M. Hranoš

  Diváci: 120