Třinec – Olomouc 5:3 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 1:2 (1:2 po s.n.)
Vítkovice – Zlín 6:3 (kon.) | K. Vary – Jihlava 6:3 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 3:4 (po pr.)
Liberec – Chomutov 4:3 (kon.) | Pardubice – Slavia 2:1 (po pr.)
konec
HC Oceláři Třinec
5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
HC Olomouc
Sobota 14.12.2019, 12:00 • Mini WERK ARENA, Třinec • turnaj O Pohár DHL • 27. kolo
Partner:
   
  59:38
  Třinec právě vstřelil branku!
  Je rozhodnuto! Ve středním pásmu zamířil přesně VIKTOR KONEČNÝ, jenž kotouč poslal přímo do prázdné branky. Asistence: Adam Stránský a Jakub Adámek.
   
  56:39
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Olomouc snižuje na rozdíl jediné branky! Z levého kruhu zakončil po kombinaci s Vosátkem a Hlaváčem přesně k pravé tyči TOBIÁŠ HANDL. Asistence: David Vosátko a Matúš Hlaváč.
   
  50:32
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Olomouc snižuje! Na nenápadnou střelu DAVIDA KALAČE z levého kruhu domácí brankář nestihl zareagovat a kotouč mu přeletěl nad vyrážečkou až za jeho záda. Asistence: Ondřej Tichý.
   
  38:41
  Třinec právě vstřelil branku!
  Přesilová hra také využita a Třinec vede už 4:1! Oceláři dlouho strávili téměř celou přesilovou hru v pásmu soupeře. Havránek, jenž operoval kousek pod útočnou modrou skvěle našel v mezikruží PAVLA MATĚJE. Třinecký útočník vymetl levý horní růžek Hasalovy brány. Asistence: Marek Havránek a Šimon Jenáček.
   
  36:32
  Třinec právě vstřelil branku!
  Oceláři odskakují do dvoubrankového vedení. Jenáček přesunul hru na NICA GEIDLA, jenž přejel útočnou modrou a z pravého kruhu zakončil střelou k bližší tyči. Asistence: Šimon Jenáček a Viktor Konečný.
   
  31:19
  Třinec právě vstřelil branku!
  Oceláři jdou opět do vedení! Z pravé strany hřiště se kotouč dostal od Ciencialovy hole až k TOMÁŠI KRČOVI, jenž skákavý kotouč možná i trochu se štěstím propasíroval až za Hasalovy záda. Asistence: Filip Cienciala a Šimon Mikler.
   
  16:40
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Olomouc srovnává s Oceláři krok! Od modré nahodil kotouč před Suchánka Štědrý. Domácí brankář nic neviděl a kotouč nevědomky vyrazil. Bohužel pro něj stál před brankou ONDŘEJ TICHÝ, jenž kotouč zametl k pravé tyčce. Asistence: Jan Štědrý a Patrik Tarnoczy.
   
  00:28
  Třinec právě vstřelil branku!
  Oceláři vstupují do zápasu fantasticky a ujímají se vedení! Od modré čáry nahazoval kotouč Konečný, Hasala nic neviděl. Změnit dráhu kotouče se ještě podařilo NICU GEIDLOVI, který tak otevírá skóre zápasu. Asistence: Viktor Konečný.

  Dominik Stošek

  Branky a nahrávky: 1. Geidl (Konečný), 32. Krč (Cienciala, Mikler), 37. Geidl (Jenáček, Konečný), 39. Matěj (Havránek, Jenáček), 60. Konečný (Stránský, Adámek) – 17. Tichý (Štědrý, Tarnoczy), 51. Kalač (Tichý), 57. Handl (Vosátko, Hlaváč)


  HC Oceláři Třinec: Suchánek (Švančara) – Radzienciak, Jenáček, Vacula, Cienciala, Adámek, Michálek (A) – Havránek, Krč, Stránský, Geidl (C), Konečný, Matěj (A), Ramik.
  HC Olomouc: Hasala (40.Mokrý) – Mader (C), Hlaváč, Vosátko (A), Hladiš, Pírek, Bahounek – Kalač (A), Handl, Krupa, Rosecký, Mácha, Štědrý, Tichý, Ministr, Tarnoczy

  Rozhodčí: Cabák – Hanzlík, Gančarčík