Finsko – Švédsko | 5:1 (kon.) | | | Rusko – Česko | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Dallas – Vegas | 2:3 (po pr.) | | | Colorado – New Jersey | 3:1 (kon.) | | | Ottawa – Columbus | 4:3 (po pr.) |
NY Islanders – Buffalo | 3:2 (po pr.) | | | Anaheim – NY Rangers | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Calgary – Carolina | 0:4 (kon.) |
Česko – Kanada East | 6:4 (kon.) |
Příbram – China Golden Dragon | 13:1 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N | 4:6 (kon.) | | | Nová Paka – Mostečtí Lvi | 4:6 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Opava | 1:5 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Žďár n/S | 7:4 (kon.) | | | Šumperk – SHK Hodonín | 5:6 (1:2 po s.n.) |
Písek – David Servis | 2:4 (kon.) | | | Klatovy – Tábor | 3:2 (kon.) | | | Bílina – Trutnov | 2:4 (kon.) |
Kobra – Kolín | 2:5 (kon.) | | | Vrchlabí – Řisuty | 9:2 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Nový Jičín | 4:6 (kon.) |
Česko – Německo | 5:1 (kon.) |
Polsko U18 – Česko U16 | 1:15 (kon.) |
Velké Meziříčí B – SHKM Hodonín | 7:5 (kon.) |
Karlovy Vary – Studénka Sledge | 4:6 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge | 2:0 (kon.) |
Marsy Klatovy – Vačice | 5:3 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – Engineers Prague | 0:3 (kon.) |
konec
HC Oceláři Třinec
10:1
(2:1, 4:0, 4:0)
AZ Havířov
53:22
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Filip Morcinek – 2 min., napadení).
|
|
45:40
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Ondřej Szarowski – 2 min., napadení).
|
|
39:05
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Ondřej Szarowski – 2 min., podrážení).
|
|
32:28
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Kučera – 2 min., hrubost).
|
|
32:28
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Kamil Kopa – 2 min., hrubost).
|
|
32:28
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Ondřej Czylok – 2 min., sekání).
|
|
32:28
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Petr Niemczyk – 2 min., hrubost).
|
|
31:49
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Jonáš Kopačka – 2 min., podrážení).
|
|
28:08
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Kučera – 2 min., sekání).
|
|
24:03
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jiří Valenta – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
19:55
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Kučera – 2 min., napadení).
|
|
15:31
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Josef Juřík – 2 min., podrážení).
|
|
7:58
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Ondřej Ševěček – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
5:47
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Dominik Kubálek – 2 min., podrážení).
|
|
4:51
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Filip Belan – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
7. Balwar (Gerlich), 8. Kopačka (Morcinek, Byrtus), 28. Kopačka (Morcinek, Gerlich), 35. Byrtus (Juřík), 37. Kopačka (Byrtus), 38. Kopačka (Blahuta), 42. Kopačka (Balwar), 47. Kopačka (Morcinek, Byrtus), 55. Gerlich, 60. Blažek (Balwar) – 6. Kučera
Rozhodčí: Dominik Bernkopf, René Tomis
Diváci: 78
Neproměněná penalta:
HC Oceláři Třinec:
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Dominik Bernkopf, René Tomis
Diváci: 78