/>
Brumov – Vsetín 1:15 (kon.) | Pilsen Wolves – Jindřichův Hradec 0:0 (09:00) | Mountfield HK – Vrchlabí 4:5 (kon.)
Třebechovice – N.Město nM 4:1 (kon.) | Bílina – Roudnice 7:13 (kon.) | Třebechovice – N.Město nM 0:0 (09:00)
Neratovice – SK Černošice 3:19 (kon.) | Letňany – Slavia 5:5 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Děčín 0:0 (09:00)
Veselí nLuž. – Třemošná 10:2 (kon.) | Nový Bydžov – Chrudim 4:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 12:5 (kon.)
Nový Bydžov – Chrudim 0:0 (09:30) | Spartak Žebrák – Lev Benešov 14:4 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Smíchov 1913 2:14 (kon.)
HC Nymburský Lev – Kobra B 6:4 (kon.) | Děčín – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Pilsen Wolves – V.Popovice 4:4 (kon.)
ZILVAR – Hlinsko 5:3 (kon.) | Plzeň 1929 B – HC Domažlice 12:1 (kon.) | Č. Krumlov – Strakonice 9:0 (kon.)
Berounští Medvědi – Kutná Hora 2:7 (kon.) | MOSTEČTÍ LVI – Chomutov 3:10 (kon.) | Ledeč n. S. – ICE DRAGONS Telč 2:17 (kon.)
Studénka – Opava 3:17 (kon.) | SK Telč – Velká Bíteš B 5:6 (kon.) | Frýdek-M. "B" – HC Karviná 7:3 (kon.)
HC Nová Paka – HC Varnsdorf 15:0 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 11:0 (kon.) | Břeclav – Vyškov 15:2 (kon.)
Zastávka u Brna – Žihadla Moravské Budějovice 0:16 (kon.) | Zlín – Uh.Brod 4:2 (kon.) | Č. Lípa – Lomnice n/P 5:3 (kon.)
Humpolec – Chotěboř 15:0 (kon.) | Kadaň B – Klášterec nO 7:1 (kon.) | Příbram B – Sparta 4:5 (kon.)
Tábor – Motor ČB B 1:3 (kon.) | Světlá nS – Polička 5:3 (kon.) | Krnov mládež – Olomouc 0:10 (kon.)
Karlovy Vary B – Mar.Lázně 13:0 (kon.) | Trutnov – HC Turnov 4:6 (kon.) | Opava – Vítkovice 2:8 (kon.)
Jaroměř – Jablonec 9:5 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Hronov 1:10 (kon.) | Lvi 2009 – Klatovy 7:2 (kon.)
Moravská Třebová – Žamberk 25:3 (kon.) | Třebíč – Žďár n/S 10:4 (kon.) | Hvězda Praha – Kolín B 17:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Kladno 2:6 (kon.) | Warriors Brno – Orli Znojmo 7:6 (kon.) | Třinec – Havířov 10:1 (kon.)
Přerov – HK MD Šumperk 1:14 (kon.) | Bílí Tygři Liberec B – Dynamo 11:4 (kon.) | Břeclav – SHKM Hodonín 5:7 (kon.)
konec
SK Telč
5:6 (1:0, 2:4, 2:2)
HC Velká Bíteš B
Sobota 14.12.2019, 10:00 • ZS Telč • Liga mladších žáků ''D' • 14. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (12:40:24)
     
    53:34
    SK Telč právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MAREK NEDOROST. Asistence: Matěj Kodys.
     
    53:06
    Vyloučení v týmu HC Velká Bíteš B (René Najt – 2 min., sekání).
     
    50:11
    Vyloučení v týmu SK Telč (Patrik Novák – 2 min., příliš mnoho hráčů).
     
    47:41
    Vyloučení v týmu SK Telč (Rodrigo Mísal – 2 min., podrážení).
     
    47:06
    Velká Bíteš B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je RENÉ NAJT. Asistence: Adam Janoušek.
     
    44:19
    Vyloučení v týmu SK Telč (Michal Gregor – 2 min., podrážení).
     
    41:08
    SK Telč právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ MIFKA. Asistence: Milan Pařil a Jan Ampapa.
     
    40:42
    Velká Bíteš B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DANIEL VILIŠ. Asistence: René Najt.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    38:44
    Velká Bíteš B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAKUB TUČEK.
     
    37:57
    Vyloučení v týmu HC Velká Bíteš B (Daniel Viliš – 2 min., nedovolené bránění).
     
    32:14
    Velká Bíteš B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je RADEK HAVELKA. Asistence: Tadeáš Kozák.
     
    27:50
    Velká Bíteš B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je RENÉ NAJT. Asistence: Vít Doležal.
     
    27:33
    Velká Bíteš B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je VOJTĚCH ŠRÁMEK. Asistence: Radek Havelka.
     
    24:24
    SK Telč právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MAREK NEDOROST. Asistence: David Barták.
     
    23:00
    Vyloučení v týmu SK Telč (Matěj Kodys – 2 min., napadení).

    Branky a nahrávky: 11. Kodys (Nedorost, Šindler), 21. Kodys (Nedorost), 25. Nedorost (Barták), 42. Mifka (Pařil, Ampapa), 54. Nedorost (Kodys) – 28. Šrámek (Havelka), 28. Najt (Doležal), 33. Havelka (Kozák), 39. Tuček, 41. Viliš (Najt), 48. Najt (Janoušek)


    SK Telč:
    HC Velká Bíteš B:

    Rozhodčí: Michal Kubát, Jan Lupač

    Diváci: 48