HC Karviná – H. Benešov 6:5 (po pr.) | HC Varnsdorf – Jičín 0:9 (kon.) | SK Černošice – Lev Benešov 1:4 (kon.)
Králův Dvůr – Kutná Hora 3:1 (kon.) | Blansko – Kroměříž 1:3 (kon.) | Březina – Boskovice 0:4 (kon.)
Velká Bíteš B – Uh.Brod 7:0 (kon.) | Frýdlant – HC Turnov 2:1 (kon.) | Krnov – HC Wolves Český Těšín 3:9 (kon.)
Rožnov A – Bohumín 0:7 (kon.) | Studénka – Nový Jičín 1:3 (kon.) | Veselí nLuž. – Strakonice 3:4 (kon.)
Velké Meziříčí – SHKM Hodonín 7:5 (kon.) | V.Popovice – Čáslav 3:6 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Poděbrady 6:2 (kon.)
Uh. Hradiště – Břeclav 3:1 (kon.)
konec
TJ Sokol Březina
0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
SK Minerva Boskovice
Sobota 14.12.2019, 17:00 • Vyškov • Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj • 16. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (19:34:03)
     
    56:14
    Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Luboš Bednář – 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).
     
    56:14
    Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Luboš Bednář – 2 min., vražení na hrazení). Trest odpyká Tomáš Müller.
     
    53:03
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ MÜLLER. Asistence: Luboš Bednář.
     
    49:55
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je KAREL BENÝŠEK. Asistence: David Šebek.
     
    47:15
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (David Sedláček – 2 min., hákování).
     
    43:19
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (Jan Švejda – osobní trest do konce utkání, faul kolenem).
     
    43:19
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (Jan Švejda – 5 min., faul kolenem). Trest odpyká Radek Nevřela.
     
    40:29
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (Adam Kozel – 2 min., nedovolené bránění).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    37:11
    Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Aleš Pelikán – 2 min., hrubost).
     
    37:11
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (Dominik Cívka – 2 min., sekání).
     
    24:13
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je FILIP KREJČIŘÍK. Asistence: Jakub Vágner a Ondřej Stehlík.
     
    24:06
    Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Aleš Pelikán – 2 min., hrubost).
     
    24:06
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (Dominik Cívka – 2 min., hrubost).
     
    21:37
    Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Luboš Bednář – 2 min., držení).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.

    Branky a nahrávky: 19. Stehlík (Skácel), 25. Krejčiřík (Vágner, Stehlík), 50. Benýšek (Šebek), 54. Müller (Bednář)


    TJ Sokol Březina:
    SK Minerva Boskovice:

    Rozhodčí: Petr Coufal — Leon Wesley, Libor Halás

    Diváci: 150