/>
Brumov – Vsetín 1:15 (kon.) | Pilsen Wolves – Jindřichův Hradec 0:0 (09:00) | Mountfield HK – Vrchlabí 4:5 (kon.)
Třebechovice – N.Město nM 4:1 (kon.) | Bílina – Roudnice 7:13 (kon.) | Třebechovice – N.Město nM 0:0 (09:00)
Neratovice – SK Černošice 3:19 (kon.) | Letňany – Slavia 5:5 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Děčín 0:0 (09:00)
Veselí nLuž. – Třemošná 10:2 (kon.) | Nový Bydžov – Chrudim 4:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 12:5 (kon.)
Nový Bydžov – Chrudim 0:0 (09:30) | Spartak Žebrák – Lev Benešov 14:4 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Smíchov 1913 2:14 (kon.)
HC Nymburský Lev – Kobra B 6:4 (kon.) | Děčín – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Pilsen Wolves – V.Popovice 4:4 (kon.)
ZILVAR – Hlinsko 5:3 (kon.) | Plzeň 1929 B – HC Domažlice 12:1 (kon.) | Č. Krumlov – Strakonice 9:0 (kon.)
Berounští Medvědi – Kutná Hora 2:7 (kon.) | MOSTEČTÍ LVI – Chomutov 3:10 (kon.) | Ledeč n. S. – ICE DRAGONS Telč 2:17 (kon.)
Studénka – Opava 3:17 (kon.) | SK Telč – Velká Bíteš B 5:6 (kon.) | Frýdek-M. "B" – HC Karviná 7:3 (kon.)
HC Nová Paka – HC Varnsdorf 15:0 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 11:0 (kon.) | Břeclav – Vyškov 15:2 (kon.)
Zastávka u Brna – Žihadla Moravské Budějovice 0:16 (kon.) | Zlín – Uh.Brod 4:2 (kon.) | Č. Lípa – Lomnice n/P 5:3 (kon.)
Humpolec – Chotěboř 15:0 (kon.) | Kadaň B – Klášterec nO 7:1 (kon.) | Příbram B – Sparta 4:5 (kon.)
Tábor – Motor ČB B 1:3 (kon.) | Světlá nS – Polička 5:3 (kon.) | Krnov mládež – Olomouc 0:10 (kon.)
Karlovy Vary B – Mar.Lázně 13:0 (kon.) | Trutnov – HC Turnov 4:6 (kon.) | Opava – Vítkovice 2:8 (kon.)
Jaroměř – Jablonec 9:5 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Hronov 1:10 (kon.) | Lvi 2009 – Klatovy 7:2 (kon.)
Moravská Třebová – Žamberk 25:3 (kon.) | Třebíč – Žďár n/S 10:4 (kon.) | Hvězda Praha – Kolín B 17:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Kladno 2:6 (kon.) | Warriors Brno – Orli Znojmo 7:6 (kon.) | Třinec – Havířov 10:1 (kon.)
Přerov – HK MD Šumperk 1:14 (kon.) | Bílí Tygři Liberec B – Dynamo 11:4 (kon.) | Břeclav – SHKM Hodonín 5:7 (kon.)
konec
HC Nymburský Lev
6:4 (3:1, 1:1, 2:2)
HC Kobra Praha B
Sobota 14.12.2019, 09:45 • Nymburk • Liga mladších žáků ''D' • 5. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (12:40:30)
     
    59:20
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Václav Malčánek – 2 min., nedovolené bránění).
     
    57:07
    Vyloučení v týmu HC Nymburský Lev (Jakub Vyleťal – 2 min., hrubost).
     
    55:22
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Lukáš Petrák – 2 min., hrubost).
     
    55:22
    Vyloučení v týmu HC Nymburský Lev (Kryštof Hájek – 2 min., hrubost).
     
    50:44
    HC Nymburský Lev právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ADAM ROSŮLEK. Asistence: Kryštof Hájek.
     
    49:33
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Matěj Jizba – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
     
    49:33
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Matěj Jizba – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
     
    49:33
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Oldřich Kerlický – 2 min., sekání).
     
    47:25
    Kobra B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MATĚJ JIZBA.
     
    45:09
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Matěj Jizba – 2 min., hákování).
     
    44:20
    Kobra B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je TADEÁŠ HŮLKA. Asistence: Antonín Vejvoda.
     
    42:08
    Vyloučení v týmu HC Nymburský Lev (Jakub Šačirovič – 2 min., podrážení).
     
    41:05
    HC Nymburský Lev právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KAREL STUDNICKÝ. Asistence: Jan Růžička.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    27:54
    Kobra B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ PETRÁK.
     
    22:35
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Matěj Jizba – 2 min., nedovolené bránění).

    Branky a nahrávky: 1. Hájek (Studnický), 12. Rosůlek (Jaroš), 20. Rosůlek (Záveský), 23. Hájek (Záveský), 42. Studnický (Růžička), 51. Rosůlek (Hájek) – 10. Skořepová, 28. Petrák, 45. Hůlka (Vejvoda), 48. Jizba


    HC Nymburský Lev:
    HC Kobra Praha B:

    Rozhodčí: Vladimír Kozák, Aleš Toman

    Diváci: 41