Hellas Verona – Turín 3:3 (kon.) | AC Milán – Sassuolo 0:0 (kon.) | Bologna – Atalanta BC 2:1 (kon.)
Juventus – Udinese 3:1 (kon.) | AS Řím – Spal 3:1 (kon.) | Fiorentina – Inter 1:1 (kon.)
Bologna FC
2:1 (1:0)
Atalanta Bergamo
Neděle 15.12.2019, 15:00 • Stadio Renato Dall'Ara • Italská Serie A • 16. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím domácích, kteří svého soupeře porazili poměrem 2:1. Bologna vstoupila do druhého poločasu velice dobře, povedlo se jí totiž vsítit druhou branku, čímž se tak trochu uklidnila. Nicméně stále mnohem nebezpečnější byla Atalanta, která se dostala ke kontaktní brance, avšak na vyrovnání už nestačila. (16:53:19)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 3:7. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:16.

90+4

90+3
    Bologna tak vybojovala rohový kop, po kterém jsme sledovali rozehrávku nakrátko. Domácí nasbírali cenné vteřinky, navíc vykřesali zisk dalšího rohu.

90+2
    O definitivní rozhodnutí se pokoušel domácí Svanberg, který se přes pravou stranu protáhl až do pokutového území, kde jeho ránu zablokoval protihráč.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Riccardo Orsolini, přichází Ibrahima M'Baye.
    88. Červená karta po 2. žluté

88
    V krátkém časovém sledu je tu druhá žlutá karta pro Danila, který zastavil slibně se vyvíjející protiútok. Domácí zadák musí předčasně do sprchy!

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Atalanta si pořádně zahrává. Ještě ale musíme počítat s nastaveným časem.

87
    Do konce tohoto zápasu zbývá už jen něco málo kolem pěti minut, domácí stále střeží těsné vedení. V posledních minutách jsou mnohem aktivnější hosté.

86
    Žlutou kartu dostává Danilo (Bologna FC).

86
    Santander se jako první dostal k padajícímu předmětu, načež se mu povedlo roztáhnout hru na levou stranu, kde se bohužel pro něj nacházel pouze Tolói.

85
    Střídající Santander se zapojil do hry, nicméně v době nahrávky se nacházel v ofsajdovém postavení, což potvrdil také jednoznačný výrok pomezního sudího.

84
    Tomijasu si dával s provedením autového vhazování celkem dost načas, nakonec se mu do volného prostoru hnul Svanberg, který se nedostal na útočnou zónu.

83
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Luis Muriel, přichází Ebrima Colley.

79
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Rodrigo Palacio, přichází Federico Santander.

78
    Hosté měli na kopačce vyrovnávací branku, nicméně první pokus dokázal Skorupski vyrazit, naopak ten druhý vystoupal vysoko nad horní konstrukci.