Anaheim – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Calgary – Carolina 0:4 (kon.) | Nashville – Dallas 1:4 (kon.)
Edmonton – Toronto 1:4 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 4:1 (kon.) | Montreal – Detroit 1:2 (kon.)
Florida – Boston 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Los Angeles 5:4 (1:0 po s.n.) | Tampa – Washington 2:5 (kon.)
Arizona – New Jersey 1:2 (kon.) | St. Louis – Chicago 4:3 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:2 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 7:3 (kon.)
Minnesota Wild
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 15.12.2019, 01:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Skončilo nám utkání mezi Minnesotou a Philadelphií. Přestože hosté vedli od druhé minuty 1:0, tak další branku už nepřidali a nakonec prohráli 1:4. Minnesota v 7. minutě vyrovnala zásluhou Pariseho a poté skóre překlopila na svou stranu. Hned dvakrát se dnes trefil Eric Staal. Pojišťovací gól do prázdné brány vsítil obránce Carson Soucy.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne! (03:41:03)

Československá stopa v utkání

Jakub Voráček (Philadelphia) 0+0, +/-: -1, 1 střela, čas na ledě: 18:43
    David Kaše (Philadelphia) 0+0, +/-: -1, 2 střely, čas na ledě: 10:11.

59:29
    Divočáci si užívají závěrečné sekundy tohoto zápasu. Eric Staal se navíc pokusil zaútočit na hattrick.

59:07
    Po střele Soucyho kotouč opustil hrací plochu. Vhazovat se bude před Carterem Hartem.

58:41
    Utkání se už jen dohrává. Philadelphia zkusí přidat alespoň čestný úspěch.
    57:46 Carson SOUCY - 4:1

57:46
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Minnesota přidává čtvrtý gól do prázdné hostující brány. CARSON SOUCY získal puk na svou hůl a ranou přes celé kluziště trefil přesně. 4:1. Asistence: Jonas Brodin.

57:29
    Provorov se musí pro odpálený puk vrátit do svého pásma.

57:08
    Kunin ušetřil u mantinelu několik cenných vteřin.

56:48
    Carter Hart je na střídačce. Philadelphia to zkusí v šesti.

56:48
    Giroux posílal puk před bránu van Riemsdykovi k teči. Stalock ale na změnu směru puku zareagoval.

56:10
    Minnesota zásluhou Soucyho i podruhé v tomto oslabení dostává puk do bezpečí.

55:47
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kevin Fiala – 2 min., držení).

55:30
    Střela Jakuba Voráčka z mezikruží nedoputovala až ke Stalockovi. Philadelphia ale v posledních minutách nabírá druhý dech.

55:02
    Giroux měl po krásné akci svého spoluhráče před sebou prázdnou branku. Brodin však nastavil svou čepel a zabránil jasnému gólu.

54:31
    Couturierova zpětná přihrávka byla na Girouxe až příliš dlouhá.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 7. Parise (Fiala, Donato), 8. E. Staal (Brodin, Suter), 30. E. Staal, 58. Soucy (Brodin) – 2. J. van Riemsdyk (Frost)

Minnesota Wild: Stalock (Kähkönen) – Dumba, Suter (A), Soucy, Brodin, Menell, Hunt – Zuccarello, E. Staal (A), Zucker – Fiala, Donato, Parise (A) – Kunin, J. Eriksson Ek, Greenway – Hartman, V. Rask, M. Foligno.
    Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, Braun, Sanheim, P. Myers, Gostisbehere – Voráček, Couturier (A), Giroux (C) – Farabee, K. Hayes (A), Laughton – Pitlick, Frost, J. van Riemsdyk – Stewart, M. Vorobjov, D. Kaše.

Rozhodčí: St. Pierre, Brenk – Alphonso, Gawryletz

Diváci: 17 140