Anaheim – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Calgary – Carolina 0:4 (kon.) | Nashville – Dallas 1:4 (kon.)
Edmonton – Toronto 1:4 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 4:1 (kon.) | Montreal – Detroit 1:2 (kon.)
Florida – Boston 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Los Angeles 5:4 (1:0 po s.n.) | Tampa – Washington 2:5 (kon.)
Arizona – New Jersey 1:2 (kon.) | St. Louis – Chicago 4:3 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:2 (kon.)

Devils právě vstřelili branku!
    Tak pozor! Hosté se podruhé v zápase dostávají do vedení a osm a půl minuty před koncem se přibližují vítězství! Puk se po průniku McLeoda dostal na čele KYLEA PALMIERIHO, který lehkou, technickou střelou ke vzdálenější tyči posílá New Jersey znovu blíže k výhře – 1:2! Asistence:
    15:35 Alex GOLIGOSKI - 1:1

15:35
    Arizona právě vstřelila branku!
    Chvíli před návratem Subbana na led se ale domácí v přesilové hře prosazují a tím srovnávají stav první třetiny! Do jízdy do druhé vlny dostal puk ALEX GOLIGOSKI, který zpoza kruhů dokázal přesně mířenou ranou vstřelit třetí branku v probíhající sezoně – 1:1! Asistence: Vinnie Hinostroza.
    02:17 Jesper BOQVIST - 0:1

02:17
    Tak to je překvapivý začátek celého duelu, New Jersey se z prvního ohrožení branky Arizony dostávají do vedení! Ujala se bekhendová střela JESPERA BOQVISTA z předbrankového prostoru, na kterou brankář Kuemper dosáhnout nedokázal – 0:1! Asistence: Miles Wood.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 16. Goligoski (Hinostroza) – 3. J. Boqvist (Wood), 52. Palmieri

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ljubuškin, Ekman-Larsson (C), Goligoski, Chychrun, Oesterle, Ness – Fischer, Dvorak, Schmaltz – Hinostroza, Stepan (A), Keller – Kessel (A), Söderberg, Crouse – Garland, Richardson, Grabner.
    New Jersey Devils: Blackwood (Cormier) – P. K. Subban, A. Greene (C), Vatanen, Butcher, Severson, Müller – Palmieri (A), Hischier, Bratt – N. Gusev, Zajac (A), Coleman – Simmonds, J. Hughes, Zacha – J. Boqvist, M. McLeod, Wood.

Rozhodčí: Rooney, Nicholson – Gibbs, Mach