Anaheim – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Calgary – Carolina 0:4 (kon.) | Nashville – Dallas 1:4 (kon.)
Edmonton – Toronto 1:4 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 4:1 (kon.) | Montreal – Detroit 1:2 (kon.)
Florida – Boston 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Los Angeles 5:4 (1:0 po s.n.) | Tampa – Washington 2:5 (kon.)
Arizona – New Jersey 1:2 (kon.) | St. Louis – Chicago 4:3 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:2 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 7:3 (kon.)
Arizona Coyotes
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
New Jersey Devils
Neděle 15.12.2019, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Je konec! New Jersey udrželo těsné vedení z poloviny třetí třetiny a domů si odveze poměrně nečekané dva body. Příjemný zbytek noci přeje Petr Dejnožka. (04:43:03)

59:50
    Hischier vezl puk do prázdné branky, byl hodně sporným způsobem poslán k zemi, přičemž smetl branku New Jersey. Myslím si, že tam byl nedovolený zákrok a tím pádem měl být uznán technický gól, sudí je však jiného názoru. To však Devils vadit nemusí, deset vteřin před koncem se totiž vhazuje před Kuemperem, který musí zpět do své branky.

59:36
    Další přerušení, vhazovat se bude v obranné třetině New Jersey. Do konce zbývá necelých pětadvacet vteřin.

59:28
    Na řadu přichází také oddechový čas. Uspěje Arizona?

59:22
    Ekman-Larsson nahazoval na teč, puk skončil v rohu. Chvíli na to pálí i Goligoski, však jen do náruče Blackwooda.

59:00
    Kuemper znovu míří na střídačku, power-play, pokus číslo dvě!

58:32
    Alex Goligoski neudržel puk na modré čáře, čímž vystavil své spoluhráče do postavení mimo hru. Nepříjemnost pro Coyotes.

57:52
    Arizona hraje v šesti bez gólmana!

57:30
    Největší šance New Jersey přišla v závěru přesilovky, kdy Zajacova střela vypadla Kuemperovi z výstroje přímo do brankoviště a poskakovala v okolí brankové čáry. Nakonec si toho domácí gólman stihl včas všimnout a úspěšným zákrokem zamezil nejhoršímu! Keller je na ledě, domácí v pěti.

57:16
    Obléhání branky Arizony je u konce, domácí se osvobozují.

56:12
    Butcher zkusil štěstí tahem od levého mantinelu. Přesto, že brankář Kuemper nemohl mnoho vidět, dokázal puk ukrýt do své výstroje.

55:29
    Bude se vylučovat, což domácímu týmu výrazně hatí plány. Keller (ARI) se při snaze získat kotouč provinil podrážením, hostující obrana si bude moci na dvě minutky vydechnout.

54:42
    Nyní se domácím podařilo slušnou zakombinovat a bylo z toho sympatická rána Nesse od modré čáry. Bohužel pro Coyotes, jen do připravené lapačky brankáře Blackwooda.

54:00
    Šest minut do konce, Arizona se vůbec nemůže dostat přes útočnou modrou čáru.

52:58
    Dvorakovu střelu z levé strany si Blackwood dokázal pohlídat, hosté se následně znovu dostali za branku Kuempera.

52:23
    Hosté jsou při chuti a daří se jim držet Coyotes u jejich branky. Za současného stavu je to labutí píseň pro fanoušky New Jersey.
    51:34 Kyle PALMIERI - 1:2

51:34
    Devils právě vstřelili branku!
    Tak pozor! Hosté se podruhé v zápase dostávají do vedení a osm a půl minuty před koncem se přibližují vítězství! Puk se po průniku McLeoda dostal na čele KYLEA PALMIERIHO, který lehkou, technickou střelou ke vzdálenější tyči posílá New Jersey znovu blíže k výhře – 1:2! Asistence:

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 16. Goligoski (Hinostroza) – 3. J. Boqvist (Wood), 52. Palmieri

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ljubuškin, Ekman-Larsson (C), Goligoski, Chychrun, Oesterle, Ness – Fischer, Dvorak, Schmaltz – Hinostroza, Stepan (A), Keller – Kessel (A), Söderberg, Crouse – Garland, Richardson, Grabner.
    New Jersey Devils: Blackwood (Cormier) – P. K. Subban, A. Greene (C), Vatanen, Butcher, Severson, Müller – Palmieri (A), Hischier, Bratt – N. Gusev, Zajac (A), Coleman – Simmonds, J. Hughes, Zacha – J. Boqvist, M. McLeod, Wood.

Rozhodčí: Rooney, Nicholson – Gibbs, Mach