Gaziantep – Kayserispor 3:0 (kon.) | Sivasspor – Fenerbahce 3:1 (kon.) | Besiktas – Yeni Malatyaspor 0:2 (kon.)
Besiktas Istanbul
0:2 (0:0)
Yeni Malatyaspor
Neděle 15.12.2019, 17:00 • Vodafone Park (kapacita 41.188 diváků) • Turecká Superliga • 15. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (19:04:53)

Je dobojováno! Hosté v druhém poločase prakticky pouze bránili, ale nakonec vítězí 2:0. První trefu zaznamenal v 85. minutě Bifouma, o druhý gól se postaral Jahovič, který proměnil v nastaveném čase penaltu.

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 9:0. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:13.

90+11

90+11
    Žlutou kartu dostává Umut Nayir (Besiktas Istanbul).

90+10
    Hra pokračuje dále, u míče jsou domácí, míč míří ke Kariusovi.
    90+9. Adis JAHOVIĆ - 0:2

90+9
    Tým Yeni Malatyaspor právě vstřelil branku!
    Hosté vedou o dvě branky! ADIS JAHOVIĆ si zkušeně počkal, Karius skočil do pravé strany a hostující útočník poslal míč do středu branky.

90+8
    Žlutou kartu dostává Loris Karius (Besiktas Istanbul).

90+8
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Caner Erkin (Besiktas Istanbul).

90+7
    Celá situace je ale opět zkoumána videem, hostující hráči musejí čekat!

90+6
    Neuvěřitelné se stává skutečným! Bifouma se dostal s míčem do vápna, kde byl sražen! Rozhodčí nařizuje pokutový kop pro Malatyaspor.

90+5
    Lenc a jeho centr z pravé strany, balón končí v zámezí, srazil ho tam jeden z bránících hráčů Malatyasporu.

90+4
    Lenc se dostal s míčem do vápna následně centroval, brankář Farnolle vyrazil, nakonec přišla střela po vyražení, jež skončila na tribuně za hostující brankou.

90+3
    Ke střele se ve vápně po centru dostal jeden z domácích hráčů, jeho střela ale končí hodně vysoko nad brankou.

90+3
    Sledujeme typické utkání turecké Superligy, rozhodčí nastavuje sedm minut a žádný fanoušek neví, co může čekat.

90+2
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje sedm minut nad rámec základní hrací doby!

90+1
    Burak Yilmaz se dostal k hlavičce z hodně velké blízkosti, ale dokázal ji nasměrovat pouze do připraveného brankáře Farnolleho.