HC Sparta Praha Sledge – Studénka Sledge 1:2 (kon.) | Karlovy Vary – Zlín sledge 3:1 (kon.) | SHK Mustangové – SOHO Olomouc 4:3 (kon.)
SHK Mustangové AUTO IN
4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Neděle 15.12.2019, 12:00Česká para hokejová liga

Je konec. Kvalitní náskok z druhé třetiny Mustangové udrželi a berou tři body po vítězství 4:3! (13:35:55)

44:58
    Ještě jedno vhazování ve středním pásmu, Pardubice o vítězství již nepřijdou.

44:36
    Mustangové drží puk daleko od vlastní branky, nyní se ale dopustily ofsajdu.

43:50
    Velká šance Davida Paláta končí skvělým zákrokem pardubického gólmana, který drží vedení Mustangů!

43:45
    Pardubice sice vyhrály vhazování, Heringovi ale utekl puk mezi spoluhráče. Vhazuje se znovu před Bočkem.

43:40
    A rázem jde Olomouc do šesti a s prázdnou brankou!

43:39
    Zakázané uvolnění Pardubic, Kohouti si berou oddechový čas!

42:51
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A pozor! Už je to jen o jednu branku! Rychlá akce Olomouce znamenala přenesení puk na pravou stranu na rozjetého DAVIDA PALÁTA, který snižuje dvě minuty před koncem na rozdíl jediného gólu – 4:3! Asistence: Sylwester Flis.

40:17
    Aktivní Miroslav Strašák se snaží něco udělat s nepříznivým stavem, jeho střela na přední tyč skončila v náruči Bočka.

39:48
    Michalcova střela od modré čáry končí na vyrážečce Černocha.

37:21
    Hra ve čtyřech je u konce, skóre se nezměnilo.

35:21
    Vyloučení v týmu SOHO Olomoučtí Kohouti (Miroslav Strašák – 2 min, faul loktem).
    Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Bernard Hering – 2 min, držení).

34:37
    Sympatické zakončení Doležala se otřel o boční oblouk olomoucké branky, domácí jsou nadále nastěhováni před Černochem.

34:09
    Pabstův padáček vypadal hodně zajímavě, Černoch ale dobře viděl a puk dokázal ukrýt do své lapačky.

32:51
    Kardoš s Heringem předvedli dva ostré střety, sudí zatím jejich osobní pošťuchování nechávají bez trestu.

31:51
    Zatím se hraje především ve střední třetině, obě mužstvo se prezentují velkým množstvím nepřesností.

30:52
    Mustangové i ve třetí třetině drží soupeře před jeho brankou, což jim za tohoto stavu vyhovuje více než dokonale.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 6. Kubeš (Hering), 12. Motyčka, 18. Kubeš (Hering), 22. Doležal – 8. Večerek, 22. Klíma (Flis), 43. Palát (Flis)

SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Motyčka, Kubeš, Pabst, R. Buhr – Neuman, Kolek, Štěpják, Michalec, Horníček, V. Buhr, Hering, Doležal, Chudomský
    SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Flis, Jedlička, Kardoš – Strašák, Radek Mikuš, Rozkopal, Buriánek, Klíma, Večerek, Radim Mikuš, Palát

Rozhodčí: Mariánus, Špulák