HC Sparta Praha Sledge – Studénka Sledge 1:2 (kon.) | Karlovy Vary – Zlín sledge 3:1 (kon.) | SHK Mustangové – SOHO Olomouc 4:3 (kon.)
SKV Sharks Karlovy Vary
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
SHK LAPP Zlín
Neděle 15.12.2019, 11:45 • Zimní stadion Ostrov • Česká para hokejová liga

34:53
    Václav Kovářík fauloval v útočném pásmu a dostává menší trest za držení. Přesilovka pro Zlín.

15:00
    Karel Wágner je současně se sirénou vyloučen za teeing. Zlín druhou třetinu začne v početní výhodě.

12:27
    Rennhack v situaci jeden na jednoho nezamířil přesně a následně Michalčín fauloval. Karlovarský útočník je potrestán za teeing a Zlín má možnost vyrovnat při přesilovce.

09:36
    Ferenčík nedovoleně dohrál u mantinelu Haase a je vyloučen na dvě minuty ze teeing. První přesilovku si zkusí domácí.

Jan Chlubna

Branky a nahrávky: 11. Berger (Michalčín), 22. Forgo (Berger, Wágner), 41. Forgo (Wágner, Rennhack) – 30. Julina (Ligda)

SKV Sharks Karlovy Vary: Korec – Berger, Wágner, Haas – Michalčín, Forgo, Rennhack, Kovářík, Karafiát
    SHK LAPP Zlín: Matoušek (Molek) – Julina, Mach, Ferenčík – Stodůlka, Rauš, Zdražil, Turic, D. Hábl, Ligda, Panák, Šafařík

Rozhodčí: Josef Helecz – Tomáš Bubeliny, Matyáš Motl