HC Sparta Praha Sledge – Studénka Sledge 1:2 (kon.) | Karlovy Vary – Zlín sledge 3:1 (kon.) | SHK Mustangové – SOHO Olomouc 4:3 (kon.)
SKV Sharks Karlovy Vary
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
SHK LAPP Zlín
Neděle 15.12.2019, 11:45 • Zimní stadion Ostrov • Česká para hokejová liga

Karlovy Vary porážejí Zlín 3:1 a odskakují mu v tabulce na rozdíl pěti bodů. Po většinu zápasu byli domácí aktivnější a vytvářeli si šance, na hostech se mnohem více než na domácích podepsala absence nejproduktivnějších hráčů sestavy. Z Ostrova hezký zbytek víkendu! (13:28:39)

Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášení Jiří Forgo a Pavel Julina.

44:30
    To už vypadá pro Karlovy Vary dobře, tlačí Zlín a do konce je půl minuty. Berger nastřelil z dálky Matouška, který nic nemohl vidět.

44:01
    Tlak domácích. Rennhack dvakrát mezi kruhy neprostřelil Matouška.

43:00
    Dvě minuty do konce třetí třetiny a domácí nepouštějí hosty k ohrožení branky.

42:08
    Po zásahu střídačky se vhazuje před Matouškem.

41:35
    Julina svou oblíbenou střelou po buly minul branku, Korec nic neviděl.

41:06
    Ligda vyhrál souboj nad Wágnerem za domácí brankou a zkusil to z hodně ostrého úhlu pod víko, ale netrefil.

40:13
    Žraloci právě vstřelili branku!
    Klasická situace. Zlín musel otevřít hru a to otevřelo Karlovarským cestu k brejku. Nájezd dvou na jednoho vyřešili ukázkově Wágner a zakončující JIŘÍ FORGO, i když to střelec neměl úplně jednoduché se zpracováním neposedného puku. Asistence: Karel Wágner, Frank Rennhack.

39:58
    Jak začíná čas tlačit Zlín, nadechli se hosté ke své nejlepší pasáži. Dokážou si rozdat puk, Karlovarští jen vyhazují.

39:17
    Ligda objel karlovarskou branku a zblízka založil požár, ten ale ve vyrovnání nepřerostl.

38:38
    Julina se rozjel po pravém křídle a přenechal za sebe Ferenčíkovi. Ten netrefil branku, ale domácí vyhodili na icing.

38:05
    Po vhazování u Matouška se dlouho bojovalo o puk na kruhu. Nakonec vyhrál Karafiát a zkusil to ze záporného úhlu. Gólman byl pozorný.

37:23
    Julina udržel kotouč u zadního mantinelu a podařilo se mu ho dostat na modrou k Ferenčíkovi. Jeho ztečovaná střela skončila nad brankou.

36:54
    Karlovarští jsou v pěti a ještě při oslabení zaútočili. Wágner byl hodně z úhlu, přesto Matouška prověřil.

36:34
    Domácí se zatím v pohodě brání.

36:05
    Dalším autorem dalekého nahození je Jiří Forgo.

Jan Chlubna

Branky a nahrávky: 11. Berger (Michalčín), 22. Forgo (Berger, Wágner), 41. Forgo (Wágner, Rennhack) – 30. Julina (Ligda)

SKV Sharks Karlovy Vary: Korec – Berger, Wágner, Haas – Michalčín, Forgo, Rennhack, Kovářík, Karafiát
    SHK LAPP Zlín: Matoušek (Molek) – Julina, Mach, Ferenčík – Stodůlka, Rauš, Zdražil, Turic, D. Hábl, Ligda, Panák, Šafařík

Rozhodčí: Josef Helecz – Tomáš Bubeliny, Matyáš Motl