Başakşehir – Konyaspor 1:1 (kon.) | Trabzonspor – Denizlispor 1:2 (kon.)
Trabzonspor AŞ
1:2 (1:0)
Denizlispor Kulübü
Pondělí 16.12.2019, 18:00 • Medical Park Stadyumu, Trabzon • Turecká Superliga • 15. kolo

Dva naprosto rozdílné poločasy jako den a noc. První poločas jasně rukou Trabzonsporu přineslo vedení 1:0. Ale bojovný výkon hostí na čele s dvěmi osobnostmi Rodallega (střelec dvou branek)a brankáře Stachowiaka (lapil vše kromě nešťastného vlastence) si tři body za cennou výhru 2:1 z Trabzonu odvážejí hráči Denizlisporu. Přeji všem pohodový a klidný večer. (20:03:51)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:13.

Zápas končí a z tribun se ozývá hromový pískot na nesouhlas s prohrou 1:2 a hlavně s výkonem hráčů Trabzonsporu ve druhém poločasu. Hlouček fanoušků Denizlisporu může začít slavit.

90+4

90+4
    Další ztráta míče před pokutovým územím Denizlisporu.

90+3
    Rohový kop Trabzonsporu byl rozehrán opravdu velmi mizerně a neúspěšně.

90+3
    Ze strany domácích fotbalistů už je to pouze čirá křeč.

90+2
    Střídání v týmu Denizlispor Kulübü: ze hřiště odchází Hugo Rodallega, přichází Marc Kibong Mbamba.

90+1
    Taktické střídání u hostí, bude vystřídán nejlepší hráč Denizlisporu a střelec dvou gólů.

90
    Rozhodčí nastaví nad rámec devadesáti minut hry celé čtyři minuty!

89
    Stachowiak lapil střelecký pokus a až následně zvedl praporek asistent sudího na znamení ofsajdu.

88
    Drtivý tlak Trabzonsporu zatím stále nepřichází.

87
    Denizlispor již bezpečně brání a je velmi blízko k nečekané výhře za tři body v poměru 2:1.

86
    Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází John Obi Mikel, přichází Donis Avdijaj.

85
    Trabzonspor tak naváže pravděpodobně na zaváhání všech svých soupeřů v tabulce vyjma Sivassporu, který jako jediný uhrál tři body.

84
    Po pravdě řečeno diletantský výkon hráčů Trabzonsporu si o druhý gól soupeře vysloveně říkal.

83
    Ekuban se krčí mimo hřiště v boletsivých grimasách.
    82. Hugo RODALLEGA - 1:2

82
    Denizlispor právě vstřelil branku!
    Jak je to jednoduché klička doleva, poté získat míč v pokutovém území po zablokované střele a kolega HUGO RODALLEGA už bezpečně dopraví míč až do sítě – 1:2!