Mladá Boleslav – Pardubice 4:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
SK Trhači Kadaň
Úterý 17.12.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga - o účast v předkole • 1. kolo

V dnešním zápase vítězí HC Dukla Jihlava na Kadaní poměrem 3:2. Vítězný gól si připsal ve 44. minutě Tomáš Čachotský.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne! (19:53:19)

59:05
    Hosté měli gólovou šanci na vyrovnání dnešního zápasu, ale svým zákrokem betonem na poslední chvíli akci zlikvidoval Brož!

58:15
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jakub Illéš – 2 min., napadení).

57:50
    Illéš dostal nabídku, ve které by šel sám na gólmana, ale kotouč se mu nepovedlo zpracovat a k ohrožení branky se nedostal.

56:49
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

55:02
    Kadaň si drží útočné pásmo a snaží se o ohrožení branky Brože.
    52:58 Roman CHLOUBA - 3:2

52:58
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Eliáš vyslal křižnou přihrávku na ROMANA CHLOUBU před branku a ten střelou z první snižuje na kontaktních 3:2! Asistence: Filip Eliáš, Jaroslav Kůs.

51:52
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění. Hra se přesune před branku Neužila.

51:02
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Pohl – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Kryštof Hrala.
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Radek Procházka – 2 min., sekání).

50:16
    Domácí si drží útočné pásmo a snaží se o ohrožení branky soupeře.

48:04
    Fronk se dostal s kotoučem přes levou stranu kluziště až k brance, ale Neužil skvělým zákrokem likviduje soupeřovu akci.

47:46
    Po střele Hraly je kotouč opět v ochranné síti. Následuje komerční přestávka a následně vhazování z levého kruhu před Neužilem.

46:30
    Lichanec se dostal do úniku i ve vlastním oslabení, ale jeho střela byla zblokována a kotouč skončil až v ochranné síti.

45:53
    Dukla se osvobozuje vyhozením kotouče až k brance Neužila.

45:29
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (René Piegl – 2 min., nedovolené bránění).

44:15
    Jihlava si vyvinula dostatečný tlak v útočném pásmu, ale z šancí nevyplynulo nakonec nic.
    43:12 Tomáš ČACHOTSKÝ - 3:1

Milan Horák

Branky a nahrávky: 29. Piegl (Skořepa), 42. T. Harkabus (Lichanec, Machač), 44. Čachotský (Fronk) – 3. D. Zeman (Chlouba, Trefný), 53. Chlouba (Eliáš, Kůs)

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Chaloupek) – J. Pohl, Staněk, Čáp, D. Kolář, Půža, J. Holý, Piegl – Čachotský (A), Fronk, Illéš – Anděl, Skořepa (C), Chlubna – T. Harkabus, Lichanec, Machač – A. Zeman, Hrala, Matýs.
    SK Trhači Kadaň: Neužil (Štěpánek) – Trefný (C), Novák, L. Chalupa, D. Zeman, Foltýn, Eliáš, Procházka – Wágner (A), Kůs (A), Chlouba – Zabloudil, Žolobov, Čech – Homer, Rindoš, Wojnar.

Rozhodčí: Doležal, Pilný – Polák, Bohuněk