Aston Villa – Liverpool 5:0 (kon.)
Aston Villa FC
5:0 (4:0)
Liverpool FC
Úterý 17.12.2019, 20:45 • Villa Park, Birmingham • Anglický Ligový pohár • Čtvrtfinále

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (22:41:09)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 8:8. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 4:8.

Liverpool tedy v oslabené sestavě na Aston Villu nestačil, když prohrál 5:0. Už v prvním poločase se trefil Hourihane, vlastní branku si dal Boyes a dvě trefy přidal Kodjia. V nastaveném čase druhého poločasu se trefil ještě Wesley. Hosté se snažili, ale nedalo to, jednoznačně nejaktivnějším byl Harvey Elliott. Pro Liverpool je vyřazení o to smutnější, že reprezentuje v Kataru na MS klubů i celý anglický fotbal a anglická asociace mu nedovolila zápas odložit. Dál jde tedy Aston Villa a může se těšit na semifinálového soupeře. Liverpoolské áčko čeká již zítra od 18:30 souboj proti mexickému Monterrey v semifinále MS klubů.

90+3
    90+2. WESLEY - 5:0

90+2
    Aston Villa právě vstřelila branku!
    Pátá branka v síti Kellehera. Po rychlém protiútoku Trezeguet perfektně načasoval pas pro WESLEYHO, který šel na brankáře sám a poslal míč na zadní tyčku.

90+2
    Elliott ve vápně hledal Clarksona, ten však netrefil míč.

90+1
    Lansbury mohl klidně jít středem hřiště dopředu, ale už se mu moc nechtělo, tak to otočil dozadu.

90+1
    Rozhodčí ještě nastavuje 2 minuty.

90
    Aston Villa si s míčem hraje na půlce, do konce chybí pár sekund.

89
    Stadionem se ozývá tradiční You´ll Never Walk Alone, což je určitě odměna pro hráče Reds.

88
    Za vápnem dostal míč Lansbury a chtěl kolmicí někoho najít, s tím už v pokročilé minutě nikdo nepočítal, jednoduchý míč pro Kellehera.

88
    Hráči Aston Villy si dovolují už i různé parádičky při rozehrávce.

87
    Po centru z pravé strany se ve vápně k zakončení dostal Trezeguet. Jeho hlavička mu vůbec nesedla a skončila vedle branky.

86
    Do vápna centroval ze středu hřiště Kane. Jeho centr hledal Hilla, ten však ve vápně úspěšný nebyl.

85
    V akci opět aktivní Clarkson. Po nahrávce Elliotta se dostal za vápnem ke střele. Jeho pokus však doletěl jen do připravených rukavic Nylanda.

84
    Zápas se dohrává v hodně vlažném tempu. Hraje se okolo poloviny a ani jeden z týmů se nechce pouštět do ničeho velkého.