Skalica – Martin 3:2 (kon.) | Trnava – Bratislava Capitals 1:11 (kon.) | Spišská N. Ves – Žilina 5:3 (kon.)
Pov. Bystrica – Levice 4:3 (kon.) | Topoľčany – Dubnica 1:2 (kon.)

53:43
    Už sú v pásme a strieľajú ako z dela, občas predsa padne i to čo by človek nečakal.

52:56
    Malá roztržka na bránke Rabčana.

52:15
    Mohlo byť vyrovnané, obrana sa zabudla a Huževka sa rútil sám na brankára, ktorý zasa podržal svoj tím.

51:14
    Výborná práca obrancov, ktorí sa zaslúžili o to, že brankár nič nevidel a Novák z dorážky prekonal brankára z rozvahou. Hlavu mal pekne hore.
    Asistencia: Vartovník, Chovan

50:19
    Šanca na gól v oslabení, po nedorozumení na modrej sa na Rabčana rútila rovno dvojica. Ten však nenaletel a nedovolil puk zasunúť pomedzi betóny.

49:49
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Prašil – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

48:12
    Hostia získali dôležité buly v útočnom pásme a okamžite rozohrávajú útok.

44:37
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Huževka – 2 min., podrazenie).

42:49
    Halász si za svoju aktivitu čo to vytrpel po ataku na hlavu, nepíska sa.

41:54
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Novák – 2 min., hákovanie).

41:03
    Žilina dala gól!

Markovič sa dostal k puku po zlej prihrávke domáceho obrancu, ten okamžite našiel SIKELA, ktorý sa rovno mohol Rabčana spýtať kam to chce.
    Asistencia: Markovič

39:04
    Minúta do konca druhej tretiny, Žilina sa snaží prihrávkami vy šachovať obranu súpera.

38:45
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Boldižár – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

37:26
    Najlepší strelec súťaže sa zasa presadil. LUKÁŠ NOVÁK to skúsil okamžite po nahrávke z buly, z ľavej strany.
    Asistencia: Jakub Kövér.

34:42
    Domáci sa dostali pod tlak a je vyrovnané, prvú strelu dokázal Rabčan ešte pred seba vyraziť, no ZAHRADNÍKOVU dorážku už nepokryl, hoci sa po nej natiahol.
    Asistencia: Dominik Surán

33:59
    Rabčan teraz podržal svoj tím fantastickým zákrokom lapačkou. Vytiahol semafor.

29:41
    Hamráček to skúsil strelou zápästím, no bolo to z uhla.

27:47
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Housa – 2 min., sekanie).

20:49
    Pri útoku však akosi zabudli na obrannú činnosť a je znížene. Síkela sa vyrútil do brejku a z toho gólovo vyťažil JAROSLAV MARKOVIČ. Jednoducho po pravom krídle prestrelil lapačku brankára.
    Asistencia: Matej Síkela.

18:54
    HAMRÁČEK sám preniesol puk do útočnej tretiny. Zo stredu nahodil na ľavú stranu a po nahrávkach zakončil protismernou kľučkou pomedzi betóny.
    ASISTENCIA: Polomský, Bžoch

16:05
    Popravde ani neviem ako tento gól padol, pretože pred bránou bolo husto. Nik nevedel kde je puk a hráči len šermovali hokejkami. Ako posledný sa ho dotkol ONDOV.
    Asistencia: Havrila, Koky

11:51
    Toto snáť nie je možné. Viem máme byť objektívny, ale táto krásna akcia domácich mi to proste nedovolil. Po tom čo bol Novák vysunutý krásnym pasom nasledovala prihrávka do zadu. No hráči to prekombinovali a krásna súhra sa presným zásahom neskončila.

9:49
    Markovič zachytil prihrávku cez stred ihriska a črtal sa útok vo dvojici. Obrana zaúradovala a je tu šanca pre Kokyho.

9:35
    Hra sa okamžite otočila, Spišiaci sú v pásme, no bez strely.

7:32
    Huževka vypálil z voleja po nahrávke od modrej, za minútu už na Rabčana vyslali 4 strely