New Jersey – Anaheim 3:1 (kon.) | Chicago – Colorado 1:4 (kon.) | St. Louis – Edmonton 2:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:3 (2:0, 2:2, 1:1)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 19.12.2019, 18:00 • enteria arena • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 7. kolo

Všem děkujeme za pozornost u dnešního zápasu a ještě jednou se omlouváme za technické problémy v první třetině. (20:04:38)

Utkání skončilo výhrou domácích hráčů Dynama, kteří perfektně vstoupili do utkání a po první třetině vedli o dvě branky. Poté se hra vyrovnala a Chomutov v některých částech zápasu dostal domácí pod tlak, ale na remízu, nebo dokonce výhru to tentokrát nestačilo. Konečný stav utkání 5:3 pro HC Dynamo Pardubice.

59:40
    Piráti jeli v oslabení sami na brankáře Borovičku, bohužel to ale překombinovali a s pukem se dostali až za bránu.

58:08
    Čech se svojí rychlostí ujel domácí obraně a snažil se zakončovat pod beton Borovičky, ten puk za svá záda nepustil.

57:42
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Perný – 2 min., hákování).

55:49
    Novotný se snažil obtočit kolem branky a zakončit, u tyče mu ale překážel Bajgarův beton.

53:34
    Piráti právě vstřelili branku!
    Po zatlačení Dynama do obranného pásma, se ke kotouči dostal FILIP DÖRING, kterému puk se štěstím zapadl až do brány. Asistence: Perný Dominik, Jan Vostiňák.

52:32
    Šilar dostal puk do samostatného úniku. Jeho ránu musel vytahovat Borovička ramenem.

51:40
    Půlpán nahrával před bránu na Kubíčka P., ten trefil výstroj připraveného Bajgara.

50:08
    Kubíček P. prokličkoval mezi obranou, ale jeho blafák mu poté Bajgar přečetl a vyrazil betonem.

49:08
    Pavlata zkusil vystřelit od modré čáry, trefil pouze břevno Bajgarovi branky.

48:15
    Jakub Kovář od své brány vyvezl puk a dostal se až před bránu domácích, v samotném závěru ale minul.

47:11
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Perný – 2 min., sekání).

46:01
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Macas – 2 min., držení).

45:20
    Chomutov nevyužil rozjetého útoku tři na jednoho, když Spudich dostal kotouč na paty.

43:52
    Vyhrané buly ve středním pásmu pro Chomutov zajistilo střelu od modré čáry, ta ale netrefila ani brankovou konstrukci.

42:52
    Spudich se dostal před bránu a vystřelil, pukem ale trefil pouze rameno Borovičky.

40:15
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    MATĚJ PŮLPÁN hned ze začátku třetí třetiny zaskočil hostující obranu Chomutova a po dvou krásných kličkách vypálil do horního rohu branky, kde hostující brankář neměl šanci zasáhnout. – 5:2 Asistence: Pavol Štetka.

Rudolf Novák

Branky a nahrávky: 4. Půlpán (Štefka), 17. Půlpán (Joudal, Pavlata), 23. Kloz, 28. Hebek (Kloz), 41. Půlpán – 26. Vostiňák (Spudich), 39. Čech, 54. Döring (Perný, Vostiňák)

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Marossy) – Joudal, Hebek, Vašíček, Kubíček P., Koudelka, Špinka – Pavlata, Matuška, Jirout, Pilař, Kubíček J., Nekvinda, Kloz (C), Burda, Novotný, Půlpán, Štetka, Macas
    Piráti Chomutov: Bajgar (Ciple) – Poch, Frollo, Perný, Rusín, Kovár, Rykl, Jenček, Döring – Spudich, Šugár, Šilar, Czingel, Vostiňák, Čech (C), Pavlák, Rindoš

Rozhodčí: Tomáš Mejzlík – Kristýna Hájková, Tomáš Jiruška