New Jersey – Anaheim 3:1 (kon.) | Chicago – Colorado 1:4 (kon.) | St. Louis – Edmonton 2:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:4 (1:1, 2:2, 0:0 - 0:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Čtvrtek 19.12.2019, 17:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Chance liga - o účast v předkole • 2. kolo

Po prodloužení končí zápas přívětivěji pro Prostějov, ve kterém Tomáš Nouza překonal tvrdou střelou z kruhu Brože.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:07:24)

64:14 Tomáš NOUZA - 3:4

64:14
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Dnešní zápas rozhoduje svou tvrdou střelou z pravého kruhu TOMÁŠ NOUZA.

64:00
    Divíšek se dostal ke střele z levého kruhu, ale také minul branku Brože.

63:11
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Daniel Kolář – 2 min., nesportovní chování).

62:51
    Fronkova tvrdá rána z levého kruhu prolétla těsně vedle branky Hufa.

62:11
    Nyní hru přerušuje zakázané uvolnění opět po špatné rozehrávce hostů.

61:35
    Hosté se po špatném postavení na modré čáře dostávají do ofsajdu.

61:10
    Hosté jsou již nyní v plném počtu.

60:27
    Čáp se napřáhl k tvrdé ráně z modré, ale ta proletěla pouze kolem branky Hufa.

60:01

Ve třetí třetině gól nepadl a diváci uvidí v dnešním zápase také prodloužení nebo i následné nájezdy.

60:00

59:29
    Čachotský posunul kotouč před branku na Harkabuse, ale ten trefil pouze stojícího Hufa, od kterého se puk odrazil až do ochranné sítě!

59:07
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jaroslav Mrázek – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Petr Krejčí.

58:45
    Zeman vypálil z mezikruží, ale jeho střela neměla dostatečnou přesnost a minula levou tyč o pár centimetrů!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

Milan Horák

Branky a nahrávky: 4. Skořepa (Čáp), 30. A. Zeman (Matýs, Půža), 32. Anděl (J. Holý, Chlubna) – 16. Divíšek (P. Krejčí, Račuk), 29. Divíšek (Hrníčko, M. Jandus), 32. Žálčík, 65. Nouza (Divíšek)

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Chaloupek) – J. Pohl, Staněk, Čáp, D. Kolář, Půža, J. Holý, Piegl – Čachotský (A), Fronk, Illéš – Anděl, Skořepa (C), Chlubna – T. Harkabus, Lichanec, Machač – A. Zeman, Hrala, Matýs.
    LHK Jestřábi Prostějov: Huf (Štůrala) – Hrdinka, M. Jandus, Mrázek, Muška, Hamrlík, P. Krejčí, Husa, Březák – T. Jandus, Račuk (C), Žálčík – Hrníčko, Divíšek, Nouza (A) – M. Novák (A), V. Meidl, Knap – Kalaj, Ouřada.

Rozhodčí: Kostourek, Sýkora – Štofa, Sedláček