New Jersey – Anaheim 3:1 (kon.) | Chicago – Colorado 1:4 (kon.) | St. Louis – Edmonton 2:1 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
9:1 (3:0, 5:0, 1:1)
HC Stadion Litoměřice
Čtvrtek 19.12.2019, 17:30 • RT TORAX ARENA • Chance liga - o pořadí v play-off • 2. kolo

Z RT TORAX ARENY se loučím a přeji krásný zbytek večera. (19:58:46)

Děkuji Vám za pozornost, za sebe přeji klidné pohodové vánoce, pokud možno v kruhu rodinném a zítra podpořte porubské borce v utkání s Chomutovem.

Gólově vyrovnaná třetina byla odehrána spíš z povinnosti, protože Poruba si vytvořila nevídaný náskok, který bylo i pro Litoměřické tvrdým soustem. navíc si Jan Hudeček ke čtyřem asistencím přidal gól. Snaha se hostům nedala upřít a odměněni byli čestným gólem v jednapadesáté minutě, kdy čisté konto Dolejšovi sebral Jan Strejček. Třetí vzájemné utkání tak vyznělo výrazně ve prospěch domácího týmu.
    Při výsledku 9:1 stou branku vsítil TOMÁŠ JÁCHYM!!!

59:52
    Vhazování po pravici Dolejše bude posledním v tomto utkání.

59:22
    Závěr patří aktivitě Litoměřic, ale puky létají mimo porubskou branku.

59:04
    Brodek zkusil vsítit desátý gól.

58:35
    Střela Ďurače míří těsně kolem pravé Skokanovy tyče.

58:25

57:55
    Jícha bojovně získává puk a dravě se probíjí k bráně. bude se vhazovat po levici Dolejše.

57:39
    Ofsajd ukončuje slibný přechod do útočné třetiny.

57:03
    Domácí mají kotouč v moci a šetří tak čas v oslabení. Soupeři utíká přesilovka mezi prsty.

56:51
    Puk je na litoměřické střídačce.

56:29
    Káňa vyhrává buly a dostává puk za modrou čáru.

56:25
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Patrik Urbanec – 2 min., krosček).

56:02
    Dolejš si vyjel z brankoviště a puk z hole Klejny vytěsnil padajíc do ochranné sítě.

55:12
    Jáchymova střela končí odražena Skokanem.

54:53
    Dundáček namířil nahrávku na Jáchyma přímo do bruslí. Protiútok se tak zastavil.

54:12
    Korkiakoski mířil přímo Dolejšovi do lapačky.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 9. T. Jáchym (Rudl, D. Krejčí), 13. Špaček (D. Krejčí), 18. Slavík (M. Hlinka), 21. Gřeš (Hudeček, Slavík), 22. Špaček (Rudl), 24. Sikora (Hudeček), 27. Sikora (Gřeš, Hudeček), 39. Gřeš (Rudl, Hudeček), 47. Hudeček (Rudl, D. Krejčí) – 51. Strejček (Kangas, Jánský)

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (Foltán) – Slavík, Husák, Dundáček, Urbanec, Rudl, D. Krejčí, Dluhoš – Kanko, Zdeněk (C), J. Káňa (A) – Sikora (A), Hudeček, Gřeš – Špaček, T. Jáchym, Brodek – Ďurač, M. Hlinka, Ollender.
    HC Stadion Litoměřice: Škorpík (24. Skokan) – Marcel (A), Walter, Jebavý (A), Klejna, Strejček, Houdek – Korkiakoski, Jícha, M. Kadlec – Voženílek (C), Štohanzl, Jánský – D. Sklenář, M. Havelka, Kangas.

Rozhodčí: Dědek, Kašík – Axman, Hranoš