Svarog Teplice – Chrudim 2:4 (kon.) | Vysoké Mýto – Slavia 5:4 (kon.) | Česká Lípa – Helas Brno 4:4 (kon.)
Svarog FC Teplice
2:4 (2:1)
FK Chrudim
Pátek 20.12.2019, 20:00 • SH Teplice • 1. Futsal liga • 12. kolo

37
    Teplice bez brankáře. V rozlišovacím dresu hraje Taverna, který si teď dokonce připisuje úspěšný gólmanský zákrok.

34
    Jeronimo jako obvykle hraje na riziko hluboko v poli a Everton mu proto poslal dáreček, který byl ovšem doručen pouze do poštovní schránky paní Tyče.

33
    Claudinho si pustil ústa na špacír a fasuje kartónek žluté barvy.

33
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Dvojice Doša-SLOVÁČEK je dnes při chuti: první jmenovaný opět nahrával, druhý završil hattrick – 2:4.

28
    Tatovu střelu vytáhl do autu konečky prstů Lytvynenko.

27
    MATĚJ SLOVÁČEK výstavní ranou vrací vedení na chrudimskou stranu: 2:3.

26
    Claudinho vstal z mrtvých a už zase běhá jako laňka. Teplice jsou zřejmě městem zázračných lékařů.

24
    Everton vyslal tvrdou střelu, Jeronimo byl na místě.

22
    Claudinho tedy zřejmě v dnešním utkání dohrál.

21
    Svarog zřejmě zaspal v kabině, Doša mohl v klidu odcentrovat na špatně pokrytého MATĚJE SLOVÁČKA, který prostřelil Jeronima – 2:2.

20
    Jeronimo v závěru půle ještě zvládl dva zákroky proti střelám od Evertona a Davida Drozda, proto jdou do kabin v lepší náladě domácí, kteří vedou 2:1.

17
    Menší komplikace pro Teplice, dopustili se již pátého faulu v tomto poločase. Další přečin proti pravidlům by tak mohl mít fatální konsekvence.

14
    Teplice právě vstřelily branku!
    Černého nástřel vypadl Lytvynenkovi z rukavic a JIŘÍ NOVOTNÝ tentokrát mířil do správné sítě: 2:1.

13
    A tak udeřilo na druhé straně: Tato poslal centr, který usměrnil do sítě RODRIGO TAVERNA.

11
    Chrudim jde do vedení, ačkoliv se přesně trefil domácí futsalista. JIŘÍ NOVOTNÝ si srazil centr před branku do vlastní sítě.

10
    Také štiplavý Došův pokus ztroskotal na Jeronimových rukavicích.

10
    Výborně zakročil Jeronimo proti Koudelkovi.

Přemysl Kosejk

Branky: 13. TAVERNA (Tato), 14. Novotný (Černý) – 11. Novotný (vla.), 21. Slováček (Doša), 27. Slováček (Doša), 33. Slováček (Doša)

Karty:   33. Claudinho (STP)

Svarog FC Teplice: Jeronimo – Hůla, Claudinho, Novotný, Černý ("K"), Baran, Šebek, Künzl, Litvinov, Teka, Tato, Taverna.
    FK Chrudim: Lytvynenko – Hlouš, Javorski, Žďánský, Everton, Mareš, max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Doša, Duio, Slováček, Felipe

Rozhodčí: Lasch, Řeháček, Vlašič