Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 1:3 (kon.) | Trenčín – Miskolc 5:1 (kon.) | Zvolen – Nitra 2:3 (po pr.)
Detva – MAC Budapešť 4:3 (kon.) | Michalovce – Košice 1:2 (po pr.) | Poprad – HC Slovan 2:1 (kon.)
HK Poprad
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
HC Slovan Bratislava
sk Pátek 20.12.2019, 18:30 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 32. kolo

Tretia tretina mala absolútne všetko a spĺňala aj tie najprísnejšie paramtere. Videli sme po celých 60 minút vynikajúci hokej. V tretej tretine zvýšil vedenie Popradu Handlovský, v 59. minúte vykresal iskierku nádeje pre Slovan Zigo, no nestačilo to. Poprad zdolal Slovan 2:1 a pripísal si už 9. víťazstvo v rade! (20:57:50)

59:42
    Brust odchádza na striedačku, Slovan má posledné sekundy.

59:20
    Štyri sekundy sa vracajú, vhadzuje sa v strednom pásme.

59:24
    Hlavný rozhodca si ide overiť stav časomiery u videorozhodcu. Je možné, že sa hralo zopár sekúnd navyše.

59:24
    Hra je prerušená po ofsajde domácich, ktorí sa snažili ísť dopredu. Vhadzovať sa bude v strednom pásme.

59:12
    Po zakázanom uvoľnení Popradu si oddychový čas berie domáci tréner Mikula.

59:03
    Hra je prerušená, vhadzovať sa bude pred Vošvrdom.

58:47
    Puk je v obrannom pásme Popradu a Brust opäť odchádza na striedačku.

58:21
    Slovan Bratislava dal gól!
    Hostia znižujú vedenie Popradu počas powerplay. Od modrej čiary prišla delovka Meszároša, Vošvrda vyrážal iba pred seba. Hostia boli pred bránkou v prečíslení a v skrumáži sa najlepšie zorientoval TOMÁŠ ZIGO.
    Asistencia: Andrej Meszároš.

58:11
    Domáci poslali puk von z obranného pásma nedovolene a je z toho zakázané uvoľnenie. Presúvame sa pred Vošvrdu.

57:49
    Barry Brust odchádza na striedačku, hostia to skúšajú v šestici, začína sa ich powerplay!

57:48
    Tréner Roman Stantien si vzal oddychový čas!

57:47
    Po neúspešnom založení útoku domácich sa pískalo zakázané uvoľnenie a hra sa sťahuje pred brankára Vošvrdu.

57:30
    Lišiacky a veľmi šikovne to skúšal spoza bránky Patrik Svitana. Puk tancoval v bránkovisku a následne sa objavil pri opačnej žrdi.

57:00
    Od modrej čiary pálil tvrdo Magovac. Jeho strelecký pokus letel na zadný mantinel.