Česko
1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
Švédsko
Pátek 20.12.2019, 17:30 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Reprezentace do 20 let

Zápas končí! Domácí prohrávají nakonec dost vysoko – 1:5. V poslední třetině inkasovali opět dvakrát a to zásluhou Samuela Fagemo a Nilse Hoglandera. Český tým byl v přesilovkách dá se říct nulový a to byl asi hlavní rozdíl. Ve třetí třetině už ani tolik nestíhali a výsledek odpovídá předvedené hře hlavně v poslední části.

Další utkání sehraje Česká Reprezentace pozítří, tedy v neděli, 22. února, v třinecké Werk Aréně, kdy se Češi postaví Slovensku.

Z komentátorského postu se loučí Jiří Polášek. Hezký večer. (19:43:03)

Dnešní utkání sleduje 2143 diváků.

59:48
    Hosté udrželi puk v pásmu a pak ještě vyslali těžkou ránu, kterou skvěle zablokoval Paříz.

59:15
    Domácí vybojovali puk před modrou čarou, ale následně ho zase rychle ztratili.

58:26

58:15
    Oba týmy dolují kotouč ze skrumáže hráčů za českou brankou.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny

57:04
    Alexander Holtz vypálil tvrdou ránu těsně nad břevno!

57:02

56:26
    Vyloučení v týmu Švédsko (Nils Hoglander – 2 min., vysoká hůl).

56:05
    Švédi jsou po českém vyhození zpátky ve třetině a kombinují.

55:40
    Gólman perfektně vyrazil rychlou a tvrdou střelu Rasmuse Sandina.

55:05
    Vyloučení v týmu Česko (Radek Kučeřík – 2 min., podrážení).

54:42
    Půlky haly slavila! Vypadalo to jako gól českého národního týmu, z opakovaného záběru jsme ale viděli, že se jednalo o tyčku.

54:27
    Domácí se také pokusili, ale Eliasson v brance čaruje!

53:59
    Další tvrdá rána z velké blízkosti gólmana. Pařík skvěle vyráží.

53:40
    brutální bomba Nikoly Pasice míjí branku!

52:45
    Několik obrovských šancí českého týmu před brankou! Ani jeden z domácích ale netrefil branku!

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 31. Pekař (Kubíček) – 14. Fagemo (Broberg), 32. Hoglander (Henriksson), 40. Berggren, 44. Fagemo (Lundkvist, Sandin), 51. Hoglander (Ginning, Lundkvist)

Česko: Pařík (Bednář) – Klikorka, Haš, Mlčák, Kukla, Kučeřík, Kubíček, Dajčar – Teplý, Čajka, Lang – Myšák, Jeník, Pekař – Plašek, Pytlík, Raška – Koffer, Pavel, Blümel – Střondala.
    Švédsko: Eliasson (Portillo) – Alnefelt, Sandin, Söderström, Ginning, Lundkvist, Broberg, P. Björnfot, M. Nordlinder – Höglander, Gustafsson, Fagemo – Pasic, Bäck, Berggren – Nässen, Henriksson, Holtz – Gustaffson, Oberg