Florida – Dallas 7:4 (kon.) | New Jersey – Washington 3:6 (kon.) | NY Rangers – Toronto 3:6 (kon.)
Edmonton – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Buffalo – Los Angeles 3:2 (kon.) | NY Islanders – Anaheim 5:6 (1:2 po s.n.)

Michal Kempný (WSH) 0+1, 4 střely, čas na ledě 19:22
    Radko Gudas (WSH) 0+1, 1 střela, čas na ledě 20:19 (03:36:22)

1. Nicklas Bäckström (WSH) 2+2
    2. John Carlson (WSH) 1+1
    3. Alex Ovečkin (WSH) 1+1

Statistiky: Střely na bránu: 27-29; Zablokované střely: 14-10; Vhazování: 50%-50%; Hity: 16-13; Přesilové hry: 1/3-0/1; Trestné minuty: 9-13.
    Nicklas Bäckström zaznamenal čtyři body a celkem jich má 900

Washington zakončil sérii tří venkovních zápasů výhrou na ledě New Jersey, kde se dvakrát prosadil Nicklas Bäckström a celkem zaznamenal čtyři body. Bodoval také Alex Ovečkin, který ukončil sérii tří utkání bez bodu, když k úvodnímu gólu přidal asistenci. Dařilo se také českým obráncům, Michal Kempný a Radko Gudas si připsali bod. Výhru Capitals pečetil gólem slovenský útočník Richard Pánik. Konečný výsledek dnešního střetnutí. New Jersey Devils 3 Washington Capitals 6.

59:37 Miles WOOD - 3:6

59:37
    Devils právě vstřelili branku!
    Damon Severson nastřelil puk z vrcholu pravého kruhu pro vhazování na vzdálenější levou tyč, kde ho usměrnil do prázdné sítě MILES WOOD – 3:6! Asistence: Damon Severson a Nikita Gusev.

59:16
    Michal Kempný vystřelil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a Gilles Senn dokázal jeho pokus zachytit.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:13
    Pavel Zacha nedokázal skórovat z blízkosti! Ilja Samsonov ho vychytal, stejně jako jednoho z jeho dorážejících spoluhráčů. Obrovská šance.

56:53
    Jevgenij Kuzněcov se ocitl na levém křídle v postavení mimo hru a prostor dostává reklamní přestávka. Capitals dominují a vedou v New Jersey vysoko 6:2.
    55:33 Richard PÁNIK - 2:6

55:33
    Washington právě vstřelil branku!
    RICHARD PÁNIK si najel v mezikruží na krásnou zpětnou přihrávku Larse Ellera z levého křídla a po parádní stahovačce poté zamířil mezi betony střídajícího brankáře Gillese Senna! Capitals vedou 6:2. Asistence: Lars Eller a Carl Hagelin.

54:14
    Dnešní utkání sleduje 15021 diváků.

53:07
    Nick Jensen nebyl v letošní sezóně ani jednou vyloučen, nyní se ale pustil do bitky s Milesem Woodem, kterého složil na lopatky. Oba dostali pět minut.

52:15
    Sami Vatanen mohl skórovat z prostoru mezi kruhy pro vhazování, Ilja Samsonov ovšem vytáhl skvělý semafor, po kterém dostává prostor reklamní přestávka.

51:49
    Hokejisté Washingtonu dnes uzavírají sérii tří venkovních zápasů a vypadá to, že se do hlavního města USA budou vracet s dvěmi výhrami a jednou porážkou.

50:38
    Capitals se snažili prosadit v blízkosti pravé tyče, jmenovitě Radko Gudas, jenže český útočník se ke střele na bránu Gillese Senna nakonec nedostal.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 4. Palmieri (Hischier, P. K. Subban), 25. Coleman (N. Gusev), 60. Wood (Severson, N. Gusev) – 19. Ovečkin (Bäckström, T. Wilson), 20. Bäckström (Carlson, T. Wilson), 40. Bäckström (Orlov, Ovečkin), 41. Carlson (Kempný, Bäckström), 47. Siegenthaler (Gudas, Dowd), 56. Pánik (Eller, Hagelin)

New Jersey Devils: Blackwood (49. Senn) – A. Greene (C), P. K. Subban, Butcher, Vatanen, Müller, Severson – Bratt, Hischier, Palmieri (A) – Coleman, Zajac (A), N. Gusev – Zacha, J. Hughes, Simmonds – J. Boqvist, M. McLeod, Wood. Hlavní trenér: Alain Nasreddine.
    Washington Capitals: Samsonov (Holtby) – Kempný, Carlson (A), Orlov, Jensen, Siegenthaler, Gudas – Ovečkin (C), Bäckström (A), T. Wilson – J. Vrána, Kuzněcov, Oshie – Hagelin, Eller, Pánik – Leipsic, Dowd, Hathaway. Hlavní trenér: Todd Reirden.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Garrett Rank. Čároví: Derek Amell, Derek Nansen

Diváci: 15021