Kunlun – N.Novgorod 2:7 (kon.) | Vladivostok – Minsk 5:1 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 2:1 (po pr.)
Jaroslavl – Čerepovec 3:2 (kon.) | Jokerit – Riga 5:3 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 0:3 (kon.)
Omsk – Ufa 2:1 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Severstal Čerepovec
Sobota 21.12.2019, 15:00 • Arena 2000, Jaroslavl • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:21:15)

Dnešní utkání sledovalo 6 583 diváků.

Československá stopa v utkání

Adam LIŠKA (CER) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:13

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Lokomotiv Jaroslavl: 24

Severstal Čerepovec: 28.

Je konec, Sevestal nedokázal již vyrovnat, byť v posledních minutách hráli hosté přesilovou hru šesti proti čtyřem, při hře bez brankáře. Lokomotiv se v průběhu třetí třetiny dostal do vedení na 3:1, ale pak jakoby domácí vypnuli, ubrali výrazně plyn a hosté začali mít velký tlak. Z něho ale Sevestal vytěžil pouze jedinou branku, takže vyrovnat už nedokázal a z Jaroslavle tak odjíždí s prázdnou.

59:46
    Až za branku Sevestalu se nyní domácím povedlo vyhodit puk.

59:12
    Puk míří ze třetiny Lokomotivu, který tak získává další cenné vteřiny.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:51
    Oddechový čas pro domácí.

58:50
    A hosté to po oddechovém čase zkouší v šesti, logicky, mají výhodu přesilové hry šesti proti čtyřem!

58:44
    Oddechový čas pro hosty.

58:44
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Polunin – 2 min., hákování).

58:12
    Severstal ve vlastní třetině, domácí hrají velmi dobře a šetří čas.

57:20
    Severstal ztrácí puk ve střední třetině, domácí zkusili zaútočit, ale na branku ani nevystřelili.

56:41
    Denis Alexejev (Jaroslavl) mohl rozhodnout, při přečíslení domácích tři na jednoho... se střelou z levé strany ale dlouho váhal a nakonec branku minul.

56:17
    Pomalu, ale jistě, se blíží okamžik, kdy se hosté uchýlí ke hře bez brankáře.

55:25
    Vhazování po levici Lazušina, puk získávají domácí.

53:10
    Nepřesná rozehrávka Severstalu, domácí získávají puk, ale sami nedokáží rozehrát, icing Lokomotivu.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 5. Alexejev, 35. Pääjärvi (Kajumov, Polunin), 42. Pääjärvi (J. Averin, S. Da Costa) – 2. Kapustin (Geraskin), 48. Petunin (Kodola, Vovčenko)

Lokomotiv Jaroslavl: Lazušin (Konovalov) – M. Osipov, Markov, Kronwall, Rafikov, Savčenko, Čerepanov, Afanasjev – Lander, Beljajev, Kudrjavcev – Pääjärvi, J. Averin, S. Da Costa – Kajumov, Alexejev, Polunin – Ivanov, Apalkov, Kraskovskij – Manin.
    Severstal Čerepovec: Chakimov (42. Šugajev) – Chochlov, Makejev, Sizov, M. Chabarov, Baldajev, N. Chlystov, Rogov – Liška, Monachov, Jakimov – Kodola, Vovčenko, Petunin – J. Jakovlev, Kapustin, Geraskin – J. Bodrov, A. Alexejev, Žirnov – J. Morozov.

Rozhodčí: Ansons – Odins, Biťjukov, Sysujev

Diváci: 6 583