Kunlun – N.Novgorod 2:7 (kon.) | Vladivostok – Minsk 5:1 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 2:1 (po pr.)
Jaroslavl – Čerepovec 3:2 (kon.) | Jokerit – Riga 5:3 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 0:3 (kon.)
Omsk – Ufa 2:1 (kon.)
Jokerit Helsinky
5:3 (3:1, 0:0, 2:2)
Dinamo Riga
Sobota 21.12.2019, 15:00 • Hartwall Arena • KHL

To je z mé strany vše, přeji Vám krásný zbytek víkendu. (17:31:05)

Buly 34:31

Skončilo nám na góly bohaté utkání mezi Jokeritem Helsinky a Dinamem Rigou. Domácí byli v utkání aktivnějším celkem, což se promítlo hned v první třetině, po které Jokerit vedl 3:1. Ve druhé třetině branka nepadla ani jedna, a diváci tak museli čekat až do třetí třetiny na další příděl. V závěrečné dvacetiminutovce oba týmy vstřelili branku shodně dvakrát, a tak je konečný stav utkání 5:3.

59:22
    Marko Anttila mohl přidat svůj druhý gól v zápase, ale prázdnou bránu od modré čáry netrefil.

58:33
    Kotouč je opět ve středním pásmu. Hosté si neví rady se založením útočné akce.

58:13
    Domácí se opět osvobodili, zakázané uvolnění z toho není.

57:50
    Domácí dostávají puk do středního pásma.

57:26
    Hosté to zkoušejí v útočném pásmu v šesti.

57:26
    Domácí opět odpálili puk na zakázané uvolnění.

57:14
    Oddechový čas pro hosty.

57:14
    Domácí odehráli puk pouze na zakázané uvolnění.

56:49
    Hosté rozehráli nepřesně, a tak musejí svou útočnou akci rozjet znovu.

56:10
    Domácí nikam nespěchají, pouze drží kotouč v útočném pásmu.

55:28
    Hosté se proviňují zakázaným uvolněním.

55:01
    Po střele Ahtiho Oksanena Janis Voris podržel kotouč ve své lapačce.
    53:32 Nerijus ALIŠAUSKAS - 5:3

53:32
    Riga právě vstřelila branku!
    Hosté ještě dramatizují závěr zápasu! NERIJUS ALIŠAUSKAS dostal nabídku mezi kruhy, odkud vypálil přesnou ránu příklepem. Bez asistence.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 8. O'Neill (Regin, Lehtonen), 10. Anttila (A. Grant, Oksanen), 11. Lepistö (Kontiola, Lehtonen), 47. O'Neill (Joensuu, Regin), 51. H. Ikonen (Lehtonen, A. Grant) – 4. Slepec (Darzinš), 44. Darzinš (Ashton, Protapovič), 54. Ališauskas

Jokerit Helsinky: A. Niemi (Kalninš) – Lehtonen, A. Grant, Lepistö (A), Lööv, Eronen, D. Sklenička, Kivistö – Joensuu, Regin (C), O'Neill – Savinainen, Kontiola, H. Ikonen – Haapala, Norman, Halme – Oksanen, Anttila (A), Pihlström – Hirvonen.
    Dinamo Riga: An. Makarov (11. Voris) – Bartulis, Ališauskas, Ďaloga, A. Kulda, Mamčics, Sotnieks, Berglund – Slepec, Darzinš (C), Pavlovs – Setdikov, Protapovič, Meija (A) – Marenis, Ashton, Batna – Trastašenkovs, M. Redlihs (A), Lipsbergs – Berzinš.

Rozhodčí: Bondar, Kulakov – Kuchava, Sadovnikov