Florida – Dallas 7:4 (kon.) | New Jersey – Washington 3:6 (kon.) | NY Rangers – Toronto 3:6 (kon.)
Edmonton – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Buffalo – Los Angeles 3:2 (kon.) | NY Islanders – Anaheim 5:6 (1:2 po s.n.)
Minnesota – Winnipeg 0:6 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
5:4 (3:1, 1:1, 0:2 - 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 21.12.2019, 17:00Chance liga - o účast v předkole • 3. kolo

Benátečtí kvůli smolné třetí třetině přišli o vítězství, nakonec ale přece jenom získali druhý bonusový bodík za úspěšné prodloužení. (19:19:13)

62:35 Radek DUDA - 5:4

62:35
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Hosté svoji šanci nevyužili, domácí podnikli rychlý protiútok, při kterém se RADEK DUDA dostal před Brízgalu, toho zmátl rychlou kličkou a dostal puk do branky. Asistence: Adam Musil.

62:30
    Severa se natlačil před Musila, zakončit ale kloudně nedokázal.

62:03
    Svoboda se přece jenom dostal do střelecké pozice, ze které ale minul.

61:50
    Dlouhému utekl puk ke Svobodovi, přesto stihl ještě domácí útočník svoji chybu napravit a kotouč vypíchnout.

61:27
    Vildumetz si udělal místo na modré čáře ke střele, Žajdlíka ale nepřekvapil.

61:10
    Brož se vydal na útočný výlet, střílel ale nepřesně.

60:45
    Domácí se usadili v útočném pásmu. Nakonec zakončoval Havlín, Brízgala krotí puk na svém betonu.

60:01

Jestliže první dvě třetiny byly z benátecké strany velmi dobré, o té třetí se to, alespoň výsledkově říci nedalo. Nejenže v ní domácí ztratili dvoubrankový náskok, nakonec se ještě strachovali i o dělbu bodů, když jedenadvacet vteřin před koncem neuspěl v úniku Müller.

60:00

59:50
    Opět hosté vyhráli buly, další střela byla znovu sražena do ochranné sítě.

59:48
    Střelu od modré čáry sráží domácí brankář do ochranné sítě.

59:39
    Musil ztratil puk a sám na Žajdlíka ujížděl Müller, domácí brankář má puk mezi svými betony!

59:12
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před benáteckým brankářem.

59:05
    Další podobný pokus, domácí brankář rychle rozehrál.

58:51
    Nahození z mezikruží sráží Žajdlík do rohu kluziště.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 9. D. Špaček (Buchtela), 11. Kunst (Wiencek, D. Špaček), 15. Najman (Rychlovský), 22. Najman (A. Dlouhý, Rychlovský), 63. R. Duda (A. Musil) – 2. Tůma (Ma. Svoboda, Vildumetz), 33. Vildumetz (Maršoun), 42. Tůma (Vildumetz, Smetana), 56. Tůma (Maršoun, Vildumetz)

HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Schwarz) – Žůrek, Havlín, Bukač, Kunst, Buchtela, Aubrecht – A. Dlouhý, Najman, Rychlovský – R. Duda, A. Musil, Drábek – Wiencek, Šafařovský, D. Špaček – Strnad, Šeliga.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (21. Brízgala) – Müller, Smetana, Vl. Brož, Hes, Veber, Zukal – Kružík, Severa, O. Bláha – Tůma, Vildumetz, Ma. Svoboda – Filip, Kordule, Krliš – Maršoun.

Rozhodčí: Ondráček, Skopal – Beneš, Štofa