Finsko – Slovensko 8:1 (kon.) | Česko – Německo 3:4 (kon.) | Švýcarsko – Švédsko 2:5 (kon.)
Rusko – Kanada 6:0 (kon.)
Švýcarsko
2:5 (0:2, 1:3, 1:0)
Švédsko
Sobota 28.12.2019, 19:00 • WERK ARENA, Třinec • Mistrovství světa do 20 let • Skupina A

51:41
    Švédsko čeká hra v početní výhodě. Na trestné si dvě minuty odpočine Gilian Kohler.

40:23
    Gustafsson odpyká dvě minuty za podrážení, Švýcary čeká přesilovka.

39:18
    Přesilovka pro Švýcary. Ginning vyfasoval dvě plus deset minut osobního trestu za vražení na hrazení.

33:02
    Přesilovka pro Švédy, dvě minuty za hákování odpyká Kyen Sopa.

19:40
    Švýcaři jdou na pár vteřin, Salzgeber odpyká dvě minuty za podrážení.

17:48
    Berri podrazil soupeře a rozhodčí ho posílají na trestnou. Přesilovka pro Švédsko.

13:36
    Vyloučení i na druhé straně. Stéphane Patry vyfasoval dvě minuty za hákování.

11:20
    Švýcaři si zahrají první přesilovku zápasu. Za podrážení odpyká menší trest Adam Ginning.

Martina Kramerová

Branky a nahrávky: 40. Kohler (Nussbaumer, Moser), 55. Gross (Kohler, Verboon) – 4. Fagemo (Söderström), 10. Fagemo (Höglander), 22. Höglander (Lundkvist, Sandin), 30. Henriksson (Raymond, Ginning), 35. Raymond (Berggren, Holtz)

Švýcarsko: Hollenstein (30. Charlin) – Berni (C), Aebischer, Moser (A), Gross (A), Henauer, Pezzullo, Guggenheim – Patry, Schmid, Wetter – Verboon, Nussbaumer, Kohler – Gerber, Mettler, Sopa – Knak, Jobin, Salzgeber – Berri.
    Švédsko: Alnefelt (Eliasson) – Sandin (A), Söderström, Ginning (C), Lundkvist, Björnfot, Broberg, Norlinder – Fagemo, D. Gustafsson (A), Höglander – Bäck, Pašić, Berggren – Holtz, Raymond, Henriksson – H. Gustafsson, Öberg, Nässén – Eriksson.

Rozhodčí: MacFarlane (USA), Schrader (GER) – Hägerström (FIN), Lederer (CZE)