Finsko – Slovensko 8:1 (kon.) | Česko – Německo 3:4 (kon.) | Švýcarsko – Švédsko 2:5 (kon.)
Rusko – Kanada 6:0 (kon.)
Česko
3:4 (1:2, 0:1, 2:1)
Německo
Sobota 28.12.2019, 15:10 • Ostravar Aréna, Ostrava • Mistrovství světa do 20 let • Skupina B

52:52
    Justin Schütz se na ledě dlouho neohřál, na trestnou lavici se rychle vrací za faul loktem.

50:47
    Velká šance pro domácí výběr, bude mít totiž k dispozici dlouhou dvojnásobnou početní výhodu! Justin Schütz dostal dvě minuty za hákování.

50:30
    Vyloučení v týmu Německo (Moritz Seider – 2 min., napadení).

47:09
    Série vyloučení pokračuje, tentokrát ale přichází trest na domácí straně, konkrétně pro Ondřeje Pavla za držení.

44:41
    Vyloučení v týmu Německo (Leon Hüttl – 2 min., vysoká hůl).

41:11
    Vyloučení v týmu Německo (Leon Hüttl – 2 min., nedovolené bránění).

38:04
    Počet hráčů na ledové ploše se vyrovná, na dvě minuty za nedovolené bránění byl vyloučen Justin Schütz.

37:44
    Český výběr přijde již o druhého obránce na delší dobu než jen dvě minuty, také Tomáš Dajčar dostává dvě plus deset minut za naražení zezadu.

32:09
    Komplice pro domácí výběr, čeká ho totiž dlouhé oslabení tři proti pěti, Libor Zábranský inkasoval za vražení na hrazení dvě plus deset minut.

31:35
    Vyloučení v týmu Česko (Jan Jeník – 2 min., hákování).

26:40
    Po komerční přestávce bude mít český výběr možnost další možnost přesilové hry, tentokrát putuje na trestnou lavici za nedovolené bránění Justin Schütz.

22:47
    Češi mají dobrou šanci na vyrovnání, dvě minuty za háková Šíra ve středním pásmu inkasoval Justin Schütz.

21:28
    Tomáš Dajčar dohrál za vlastní brankou Tima Stützleho, jenže si počínal nedovoleným způsobem a usedá na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.

15:56
    Vyloučení v týmu Německo (John Peterka – 2 min., naražení zezadu + 10 min. osobní trest, naražení zezadu).

10:54
    Češi jdou podruhé v zápase do čtyř, Matěj Pekař si odsedí dvě minuty za hákování Dennise Lobacha v českém útočném pásmu.

08:18
    Vyloučení v týmu Německo (Daniel Wirt – 2 min., sekání).

00:09
    Hned po úvodním vhazování se Češi budou muset bránit v oslabení, Matěj Pekař inkasoval dvě minuty za podrážení.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 17. Haš (Pekař, Pytlík), 50. Jeník (Haš), 53. Zábranský (Haš) – 2. Reichel (Stützle), 8. Peterka (Stützle, Seider), 34. Bokk (Seider), 48. Bokk (Jentzsch, Seider)

Česko: Dostál (Pařík) – Klikorka, Zábranský, Kučeřík, Kubíček, Haš, Dajčar – Pekař, Teplý, Jeník – Plášek ml., Pytlík, Šír – Čajka, Raška, Myšák – Pavel, Šik, Blümel.
    Německo: Hane (Ancicka) – Seider, Mik, Wirt, Hüttl, Mass, Dersch, Heinzinger – Stützle, Schütz, Peterka – Jentzsch, Reichel, Bokk – Schinko, Kinder, Lobach – Fleischer, Brune, Valenti – Nijenhuis.

Rozhodčí: Campbell (CAN), Heikkinen (FIN) – Huseby (CAN), Lundgren (SWE)