Detva – Trenčín 3:7 (kon.) | Zvolen – Lipt. Mikuláš 6:1 (kon.) | Košice – Miskolc 4:3 (2:1 po s.n.)
MAC Budapešť – HC Slovan 0:4 (kon.) | Nitra – Michalovce 4:5 (po pr.) | Banská Bystrica – Nové Zámky 1:0 (kon.)

Dukla Michalovce dala gól!
    O víťazovi stretnutia rozhodol GABRIEL SPILAR, ktorého strela z pravého kruhu prestrelila Šimbocha. Asistencia: Sameli Ventelä.

60:35
    Nitra v úvode predĺženia v útočnom pásme. Trenčan však zasahovať nemusí nakoľko je puk za jeho bránkou.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po troch tretiných víťaza v Nitra aréne nepoznáme a tak budeme svedkami predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:11
    Necelé dve minúty pred koncom tretej tretiny sa obe mužstvá už dopredu príliš nehrnú.

56:05
    Zakázané uvoľnenie Nitra.

55:53
    Vhadzuje sa v strednom pásme. Hrá je v týchto chvíľach rozkúskovaná.

55:37
    Na opačnej strane prihrávka na modru a strela z prvej, ktoré vyslal Dalhuisen. Šimboch si pripisuje úspešný zákrok.

55:23
    Morrisonova strela od modrej, zákrok Trenčana a prerušená hra.

55:01
    Vhadzuje sa pred Trenčanom.

54:10

53:40
    Dnešné stretnutie sleduje 3029 divákov.

52:02
    Hostia využívajú prevahu z posledných minút a vyrovnávajú stav stretnutia na 4:4 vďaka gólu TOMÁŠA HRIČINU. Asistencie: Peter Galamboš, Sameli Ventelä.

51:37
    Tieto minúty majú navrch hostia a Nitra sa opäť oslobodzuje iba za cenu zakázaného uvoľnenia.