Trenčín – Banská Bystrica 2:3 (kon.) | Michalovce – Nové Zámky 4:1 (kon.) | Miskolc – Zvolen 2:6 (kon.)
Detva – Lipt. Mikuláš 3:2 (kon.) | Poprad – MAC Budapešť 5:3 (kon.) | HC Slovan – Nitra 2:3 (kon.)
HK Poprad
5:3 (2:1, 1:0, 2:2)
MAC Budapešť
sk Pondělí 30.12.2019, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 36. kolo

54:58
    Hlavný rozhodca ihneď po strelenom góle Popradu vylúčil Lukáša Paukovčeka na 10 minút za nešportové správanie.

50:27
    Budapešť bude hrať ďalšiu presilovku. Dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou dostáva Lukáš Handlovský.

49:34
    Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (Blake Orbán – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Kundrik – 2 min., hrubosť).

45:09
    Presilovku si zahrajú hokejisti Budapešti. Ján Ťavoda dostáva dve minúty za podrazenie.

42:24
    Ďalší zákrok hosťujúceho hráča už ako nedovolený posúdený je. Dve minúty dostáva Bruno Kreisz a je to za hákovanie.

35:53
    Presilovka Budapešti sa končí predčasne. CJ Stretch dostáva menší trest za nedovolené bránenie.

34:23
    Presilovku získavajú hokejisti Budapešti. Marek Zagrapan dostáva dve minúty za podrazenie.

26:46
    Presilovku získavajú hráči Budapešti. Joona Erving dostáva dve minúty za vyhodenie puku.

15:02
    Budapeštianska presilovka sa skončila a uvidíme aj prvú popradskú. Dve minúty za seknutie si odsedí Bruno Kreisz.

12:47
    Sme svedkami prvého vylúčenia v stretnutí. Aleksandar Magovac dostáva dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 8. Takáč (Svitana), 9. Matúš Paločko (Jacobs, Paukovček), 30. Matúš Paločko (Kozák), 55. Matúš Paločko (Brejčák), 59. Zagrapan (Takáč) – 6. Stretch, 51. Sofron (Langkow, Stretch), 52. Sofron

HK Poprad: Vošvrda (Nechvátal) – Kozák, Brejčák, Erving, Fabian (C), Magovac, Ťavoda, Romaňák, Božoň – Handlovský, Preisinger, Vandas – Takáč, Zagrapan (A), Svitana (A) – Jacobs, Paukovček, Matúš Paločko – Matej Paločko, Bjalončík, Kundrik
    MAC Budapešť: Halász (Farkas) – Pozsgai (C), McNally, Blake Orbán, Carlisle, Fejes, Garát, Bugár – Terbócs (A), Stretch, Brance Orbán (A) – Sofron, Langkow, Klempa – Bodó, Pitt, Nagy – Szigeti, Majoross, Kreisz

Rozhodčí: Mullner, Juhász – Bogdaň, Stanzel

Diváci: 3 587