Kazachstán – Německo | 4:1 (kon.) | | | Švédsko – Rusko | 4:5 (po pr.) | | | Kanada – Finsko | 5:0 (kon.) |
Litvínov – Sparta | 2:3 (kon.) |
Carolina – Washington | 3:4 (kon.) | | | Dallas – Detroit | 4:1 (kon.) | | | Columbus – San Jose | 2:3 (kon.) |
Buffalo – Florida | 3:2 (kon.) | | | Boston – Edmonton | 1:4 (kon.) | | | Minnesota – Winnipeg | 3:2 (po pr.) |
Vegas – St. Louis | 5:4 (po pr.) |
Soči – CSKA Moskva | 1:7 (kon.) | | | Riga – Barys | 1:0 (kon.) |
Příbram – Klatovy | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Nová Paka – Řisuty | 4:5 (1:3 po s.n.) | | | Dvůr Králové n. L. – Děčín | 10:3 (kon.) |
Opava – Nový Jičín | 7:3 (kon.) | | | Kolín – Tábor | 2:3 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Trutnov | 3:6 (kon.) |
Bílina – Vrchlabí | 2:11 (kon.) | | | David Servis – Kobra | 6:4 (kon.) | | | China Golden Dragon – Písek | 2:7 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Val. Meziříčí | 3:6 (kon.) | | | SHK Hodonín – Kopřivnice | 2:1 (kon.) |
Nové Zámky – HC Slovan | 6:5 (po pr.) | | | MAC Budapešť – Košice | 4:3 (po pr.) | | | Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Zvolen – Detva | 5:1 (kon.) | | | Nitra – Poprad | 3:2 (kon.) | | | Trenčín – Michalovce | 4:2 (kon.) |
SHK Mustangové – HC Sparta Praha Sledge | 2:1 (kon.) | | | SOHO Olomouc – Karlovy Vary | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Tomahawk – HC 2009 Nýrsko | 8:4 (kon.) | | | HC Vizi – Marsy Klatovy | 5:1 (kon.) | | | AHC Dynamo – Vačice | 6:6 (kon.) |
Tango Klatovy – HC Čápi | 4:4 (kon.) |
konec
HC Orli Lanškroun
1:4
(0:2, 0:0, 1:2)
HC Světlá nad Sázavou
57:30
|
Vyloučení v týmu HC Světlá nad Sázavou (Jakub Egart – 2 min., podrážení).
|
|
55:04
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Daniel Gildain – 2 min., sekání).
|
|
51:14
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Michal Macháček – 2 min., hákování).
|
|
50:55
|
Vyloučení v týmu HC Světlá nad Sázavou (David Spilka – 2 min., hákování).
|
|
48:20
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Matěj Dostál – 2 min., hákování).
|
|
28:47
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Dominik Šlezingr – 2 min., napadení).
|
|
19:55
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (David Doležal – 2 min., vysoká hůl).
|
|
17:08
|
Vyloučení v týmu HC Světlá nad Sázavou (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Michal Brož.
|
|
11:14
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Tomáš Bureš – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
45. Šembera – 11. Egart (Zvěřina), 12. Pešek (Zvěřina), 44. Kalenský (Kratochvíl), 51. Lacina (Kratochvíl, Kratochvíl)
Rozhodčí: Pavel Kopecký — Jan Kopecký, Patrik Konečný
Diváci: 35
Neproměněná penalta:
HC Orli Lanškroun:
Náhradníci:
Trenér:
HC Světlá nad Sázavou:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Světlá nad Sázavou:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pavel Kopecký — Jan Kopecký, Patrik Konečný
Diváci: 35