Slavia – Kometa Brno 1:6 (kon.) | Přerov – Liberec 4:3 (4:3 po s.n.) | Mountfield HK – Havířov 3:2 (kon.)
Sparta – Pardubice 3:2 (po pr.) | K. Vary – Vítkovice 2:6 (kon.) | Kladno – Třinec 3:4 (kon.)
Plzeň – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Chomutov – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.)
po s.n. (4:3)
HC ZUBR Přerov
4:3 (1:1, 1:0, 1:2 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 04.01.2020, 12:00ELIOD Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 8. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (14:23:53)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov.
    Autorem vítězné branky je DAVID BURŠÍK.
     
    8. série
    4:3
    David BURŠÍK proměňuje.
     
    8. série
    3:3
    Lukáš PLOS neproměňuje.
     
    7. série
    3:3
    David BURŠÍK proměňuje.
     
    7. série
    2:3
    Mikuláš JENČOVSKÝ proměňuje.
     
    6. série
    2:2
    Vladimír BRÁZDA neproměňuje.
     
    6. série
    2:2
    Petr GAJDA neproměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Tomáš TRUNDA proměňuje.
     
    5. série
    2:1
    David BURŠÍK proměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Filip KŘÍŽ neproměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Vladimír BRÁZDA proměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Milan TADEÁŠ JOBEK neproměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Jonáš JOBÁNEK neproměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Matěj LEDEN proměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Matěj HALÍK neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Luka VODLAN neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Michal ŠILHAVÝ neproměňuje.

    Štěpán Slovák

    Branky a nahrávky: 7. Šilhavý (Brázda), 21. Jobánek (Hradil), 50. Hradil (Holík, Jobánek), rozh. náj. Buršík – 18. Jenčovský (Gajda), 44. Dvořák, 52. Trunda

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Michal Šilhavý (PRE)
    0:0   Luka Vodlan (LIB)
    2. série:
    0:0   Matěj Halík (PRE)
    0:1   Matěj Leden (LIB)
    3. série:
    0:1   Jonáš Jobánek (PRE)
    0:1   Milan Tadeáš Jobek (LIB)
    4. série:
    1:1   Vladimír Brázda (PRE)
    1:1   Filip Kříž (LIB)
    5. série:
    2:1   David Buršík (PRE)
    2:2   Tomáš Trunda (LIB)
    6. série:
    2:2   Petr Gajda (LIB)
    2:2   Vladimír Brázda (PRE)
    7. série:
    2:3   Mikuláš Jenčovský (LIB)
    3:3   David Buršík (PRE)
    8. série:
    3:3   Lukáš Plos (LIB)
    4:3   David Buršík (PRE)


    HC ZUBR Přerov: Žurek (Němec) – Kaprál, Koblížek, Svozil, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Brázda, Kuncek, Halík (C), Hradil, Kuchta, Hyža, Buršík, Mann, Jobánek (A), Šilhavý (A)
    Bílí Tygři Liberec: Franc (Krátký) – Meisel, Dvořák, Patzelt, Šíma, Culek, Tůma – Vodlan, Trunda (C), Jenčovský (A), Kříž, Leden, Plos, Jobek, Gajda

    Rozhodčí: Sedlák – Čelechovský, Mikšík

    Diváci: 108