Kazachstán – Německo 4:1 (kon.) | Švédsko – Rusko 4:5 (po pr.) | Kanada – Finsko 5:0 (kon.)
HC Baník Sokolov
2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 04.01.2020, 17:00 • Zimní stadion Sokolov, Sokolov • Chance liga - o účast v předkole • 7. kolo

58:36
    Sokolov v závěru zápasu špatně střídal a týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Josef Stříbrný.

46:12
    Daniel Kolář fauloval v levém kruhu obranného pásma Jihlavy a byl vyloučen za podrážení. Další přesilová hra.

43:55
    Jiří Fronk byl u téměř zakončujícího Martina Osmíka pozdě a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

37:34
    Josef Skořepa byl teď vyloučen za podrážení a Sokolov tak bude hrát 43 sekund v početní převaze 5 na 3!

36:18
    Útočník Peter Lichavec byl vyloučen na dvě minuty za hákování a tentokrát si zahrají přesilovou hru domácí.

35:43
    Martin Osmík vyhodil puk přes ochranné sklo a domácí Sokolov dostal další trest za zdržování hry.

30:31
    Jakub Kašpar vyhodil puk přes ochranné sklo a trest za zdržování hry za svého brankáře odpyká Josef Stříbrný.

20:31
    Adam Rulík byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Jihlava má k dispozici třetí přesilovou hru v střetnutí.

11:58
    Kryštof Hrala dostal dvě minuty za nedovolené bránění v momentě, kdy končila přesilová hra po vyloučení Robina Staňka. Jihlava zůstává ve čtyřech hráčích.

09:58
    Robin Staněk byl vyloučen na dvě minuty za krosček a Sokolov si zahraje svou první přesilovou hru v zápase.

06:18
    Domácí Adam Křemen byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Jihlava si zahraje druhou přesilovou hru.

00:29
    Petr Přindiš byl v úvodu střetnutí vyloučen na dvě minuty za hákování a Dukla si zahraje první přesilovku.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 6. Vracovský (Kadeřávek, Kverka), 39. M. Zadražil (Švec, Vrána) – 8. Skořepa (Čachotský, J. Pohl), 25. Čachotský (Piegl), 37. Pekr (Skořepa, Čachotský), 53. Hrala (D. Kolář, Protasenja)

HC Baník Sokolov: Kašpar (Haas) – Vodička, Přindiš (A), A. Rulík, Pařízek, Michálek, Kadeřávek – Křemen, Vrána, T. Rohan (C) – Osmík, Kverka, Vracovský – Stříbrný, M. Zadražil (A), Švec – Hrubec, Kuběna, Kovařík. Hlavní trenér: Karel Mlejnek.
    HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Chaloupek) – Staněk, J. Pohl, D. Kolář, Půža, J. Holý, Piegl – Illéš, Fronk, Čachotský (A) – Pekr, Poletín, Anděl – Chlubna, Skořepa (C), A. Zeman – Lichanec, Protasenja, Hrala. Hlavní trenér: Viktor Ujčík.

Rozhodčí: Tomáš Zubzanda, Jakub Šindel. Čároví: Martin Tvrdík, Miroslav Šimán