Slavia – Litoměřice 3:4 (kon.) | Chomutov – Havířov 2:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 2:0 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
2:4 (1:0, 1:4, 0:0)
AZ Heimstaden Havířov
Sobota 04.01.2020, 16:00 • ROCKNET ARÉNA • Chance liga - o pořadí v play-off • 7. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (18:29:38)
   
  Dnešní utkání sledovalo 2 196 diváků.
   
  Střely na branku: 51 – 29
   
  Je dobojováno. Ve třetí třetině už žádná branka nepadla. Domácí se snažili o kontaktní branku, aby se přiblížili vyrovnání, to se ovšem nepovedlo. Hosté si své dvoubrankové vedení uhájili až do samotného konce a na ledě Chomutova tak slaví tříbodový zisk. Piráti naopak dnes z ledové plochy odejdou bez jediného bodu.
   
  Konec zápasu.
   
  59:50
  Další velká šance Chomutova, kterou zastavil Aleš Stezka. Hra je přerušena a hostující lavička si ještě před vhazováním před havířovskou klecí bere oddechový čas.
   
  59:26
  Hlava vyslal pokus od modré čáry, Petr Stloukal jeho pokus tečoval před Stezkou, leč neúspěšně. Nicméně Piráti jsou stále před hostující brankou.
   
  58:52
  Domácí branka je prázdná, Piráti to zkusí se šesti bruslaři v poli.
   
  58:52
  Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jaroslav Mrowiec – 2 min., sekání).
   
  58:52
  Jakub Sklenář se dostal do úniku před hostující klec, byl faulován, přesto vystřelil a orazítkoval břevno havířovské branky!
   
  58:41
  Martin Altrichter je stále v brance, hosté nepouštějí Chomutov k powerplay. Nyní se dopustil Havířov postavení mimo hru a ta se vrací zpět do středního pásma.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:39
  Toman nezakončil střelou z prostoru mezi kruhy, puk se odrazil na hokejky domácích a ti ještě otáčejí hru na opačnou stranu.
   
  57:15
  Piráti jsou v plném počtu.
   
  56:49
  Kachyňovu střelu vyrazil lapačkou Altrichter a domácí nedostali puk do bezpečí. Hosté tak stále kombinují před brankou chomutovských Pirátů.
   
  56:03
  Werbik za brankou rozehrál puk a Havířov tak zakládá další akci. Obrana Chomutova se tak zatáhla před branku Altrichtera, aby mu pomohla.
   
  55:27
  Piráti si tak ztížili cestu ke kontaktní brance a budou se tak bránit ve čtyřech hráčích proti pětici havířovských hokejistů.
   
  55:15
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Tomáš Pitule – 2 min., hákování).
   
  55:15
  Znovu zastavili hosté akci Pirátů a vytěsnili puk do středního pásma. Tam si hosté vykoledovali faul domácího hráče.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 16. Stloukal (Hlava, Pitule), 36. J. Sklenář (R. Havel, Lang) – 22. Dvořák (Baláž), 28. Doktor (Dvořák, F. Seman), 28. Fridrich (Baláž), 30. Malina (L. Bednář, Werbik)


  Piráti Chomutov: Pavlát (30. Altrichter) – Rýgl, Žovinec, R. Havel, Piché, Blaha, Lang, Seemann – Hlava, Suchý, J. Sklenář – Stloukal, Pitule, Rudovský (A) – Llewellyn, J. Svoboda, Tomica (C) – J. Černý, Matyáš Svoboda, Chrpa (A).
  AZ Heimstaden Havířov: Stezka (Matoušek) – Kachyňa, Mrowiec, Malina (A), Nepokoj, Chroboček, L. Rutar, Ševěček – Kotala, F. Seman (C), Bambula – L. Bednář (A), Werbik, E. Němec – Fridrich, Baláž, Toman – Dvořák, Doktor, O. Procházka.

  Rozhodčí: Wagner, Micka – Bosák, Maštalíř

  Diváci: 2 196