Nové Zámky – HC Slovan 6:5 (po pr.) | MAC Budapešť – Košice 4:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica 4:5 (1:2 po s.n.)
Zvolen – Detva 5:1 (kon.) | Nitra – Poprad 3:2 (kon.) | Trenčín – Michalovce 4:2 (kon.)
HK Nitra
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
HK Poprad
sk Sobota 04.01.2020, 18:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR) • 37. kolo

58:15
    Hostia prepásli šancu na vyrovnanie po tom, čo pred Šimbochom Preisinger atakoval domáceho obrancu a rozhodcovia ho poslali na trestnú lavicu.

56:27
    Poprad si zahrá minútu a 42 sekúnd presilovku 5 na 3 po tom, čo si na trestnú lavicu sadol Versteeg.

56:08
    Poprad si zahrá presilovku po tom, čo Nitra striedala a Yellow Horn, ktorý ešte jednou nohou bol na striedačke sa dotkol puku a rozhodcovia ho poslali na trestnú lavicu.

51:03
    Poprad má šancu znížiť pri vylúčení Kollára.

43:35
    Poprad si zahrá presilovku pri vylúčení Mezeia za podrazenie.

39:30
    V závere tretiny si hostia zahrajú presilovku pri vylúčení Pupáka za nedovolené bránenie.

35:05
    Erving podržal v rohu klziska Yellow Horna viac ako dovolujú pravidlá a Nitra si zahrá presilovku.

28:45
    V oslabení Kamzíci zaútočili, záchrannú brzdu pred Šimbochom zatiahol Scheidl a rozhodca ho poslal na trestné lavicu. O 21 sekúnd sa začne presilovka hostí.

27:06
    Nitra si zahrá ďalšiu presilovku pri vylúčení Ervinga.

24:39
    Prvú presilovku v stretnutí si zahrá Poprad pri vylúčení Morrisona.

20:26
    Brejčákova hokejka poslala k ľadu Kollára a Nitra si 35 sekúnd zahrá presilovku 5 na 3.