Kometa Brno – Zlín 2:3 (2:3 po s.n.) | K. Vary – Třinec 1:2 (po pr.) | Liberec – Olomouc 4:1 (kon.)
Plzeň – Vítkovice 6:4 (kon.) | Pardubice – Kladno 3:4 (po pr.)
konec
Bílí Tygři Liberec
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
HC Olomouc
Neděle 05.01.2020, 16:00 • Home Credit Arena, Liberec • Tipsport extraliga (ČR) • 34. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  59:57 Radan LENC - 4:1
   
  59:57
  Liberec právě vstřelil branku!
  Tygři definitivně rozhodují. JAN ORDOŠ se dostal k puku v obranném pásmu a přes celé hřiště se trefil do opuštěné klece. Asistence: Roman Graborenko.
  58:14 Lukáš KLIMEK - 3:1
   
  58:14
  Olomouc právě vstřelila branku!
  A je sníženo! Jan Švrček vystřelil od modré a po sérii odrazů a následném přiklepnutí Jana Káni se kotouč dostal až k LUKÁŠI KLIMKOVI, který jej usměrnil za brankovou čáru. Asistence: Jan Káňa.
  43:15 Michal BULÍŘ - 3:0
   
  43:15
  Liberec právě vstřelil branku!
  Domácí využívají další početní výhodu! Ladislav Šmíd poslal puk na levý kruh, odkud již mohl pálit Libor Hudáček. Ten však ještě zasekl a přihrál ke vzdálenější tyči MICHALU BULÍŘOVI, jenž černou gumu procedil za Konrádova záda. Asistence: Libor Hudáček, Ladislav Šmíd.
  27:09 Adam MUSIL - 2:0
   
  27:09
  Liberec právě vstřelil branku!
  Domácí využívají přesilovku a navyšují vedení! Rostislav Marosz se po levém křídle protáhl do útočné třetiny a přihrál rozjetému Lukáši Krenželokovi. Ten se dostal až na hranici brankoviště, odkud adresoval přihrávku zcela volnému ADAMU MUSILOVI, jenž prostřelil marně se přesouvajícího Konráda. Asistence: Lukáš Krenželok, Rostislav Marosz.
  05:16 Radan LENC - 1:0
   
  05:16
  Liberec právě vstřelil branku!
  Domácí jdou do vedení! Hanáci už rozjížděli útok, jenže jednomu z hráčů Liberce se na modré podařilo zastavit kotouč a ten se poté odrazil k Liboru Hudáčkovi, jenž v situaci dva na jednoho přihrál RADANU LENCOVI, který nasměroval puk do odkryté klece. Asistence: Libor Hudáček.

  Jonáš Majtyka

  Branky a nahrávky: 6. Lenc (L. Hudáček), 28. A. Musil (L. Krenželok, Marosz), 44. Bulíř (L. Hudáček, Šmíd), 60. Ordoš (Graborenko) – 59. Klimek (J. Káňa)


  Bílí Tygři Liberec: Hrachovina (Schwarz) – Knot, Šmíd (A), T. Hanousek, Derner, Graborenko, Kunst, Buchtela – Birner (A), Bulíř, Průžek – Marosz, L. Hudáček, Lenc – L. Krenželok, P. Jelínek (C), M. Zachar – J. Vlach, A. Musil, Ordoš.
  HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Švrček, Valenta, Ondrušek (A), Dujsík, Vyrůbalík (C), Jaroměřský, A. Rutar – Klimek, Nahodil, P. Musil – Burian, Strapáč, Irgl – Olesz, J. Knotek (A), Skladaný – Laš, J. Káňa, Kořenek.

  Rozhodčí: Lacina, Úlehla – Jindra, Zíka

  Diváci: 6 102