Kometa Brno – Zlín 2:3 (2:3 po s.n.) | K. Vary – Třinec 1:2 (po pr.) | Liberec – Olomouc 4:1 (kon.)
Plzeň – Vítkovice 6:4 (kon.) | Pardubice – Kladno 3:4 (po pr.)

Třinec právě vstřelil branku!
    WOJTEK WOLSKI využil mezery na modré čáře a vydal se sám na Novotného, kterého nakonec překonal bekhendem do pravého horního rohu.

63:06
    Nepříjemnost pro Energii, v prodloužení míří na trestnou lavici Vojtěch Polák (KVA) na dvě minuty za sekání.

41:38
    Nejprve Polák nabil Mikúšovi, ten ale minul, ani druhý pokus karlovarští hokejisté proměnit nedokázali.
    37:08 Ondřej KOVAŘČÍK - 1:1

37:08
    Je vyrovnáno! Oceláři dlouho drželi energetiky pod tlakem a přineslo jim to vyrovnávací branku. Wolski nabil ONDŘEJI KOVAŘČÍKOVI, který Novotného propálil zpoza pravého kruhu. Asistence: Wojtek Wolski.

36:42
    Wolski dorazil nahození jednoho ze spoluhráčů, puk ale jen těsně projel brankovištěm.

34:58
    Po potyčce u střídačky hostí míří na trestnou lavici hráči z obou mužstev. Ondřej Beránek (KVA) a Matěj Stránský (TRI) si odpykají dvouminutové tresty za hrubost.

31:55
    Zatím Energie využila jednu ze tří přesilovek, nyní má další příležitost. Za sekání si dvouminutový trest odpyká Roman Szturc (TRI).

24:21
    Je tu první přesilovka pro Třinec, na dvě minuty míří na trestnou lavici za vysokou hůl Tomáš Mikúš (KVA).
    16:45 Tomáš RACHŮNEK - 1:0

16:45
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Třetí pokus v přesilovce se Energii konečně vydařil. Gríger nabil TOMÁŠOVI RACHŮNKOVI, který prostřelil chumel hráčů před Kváčou, který neměl šanci tuto střelu zastavit. Asistence: Dávid Gríger.

15:26
    Vladimír Roth (TRI) je třetím vyloučeným hráčem, dvě minuty si odpyká za podrážení.

10:07
    Martynek se ve vlastním oslabení dostal až před Novotného, ten však Martynkovu střelu zastavil vyrážečkou.

09:13
    Další příležitost pro domácí, na dvě minuty je vyloučen Matěj Stránský (TRI) za zdržování hry, vyhození puku.

09:01
    Skuhravý měl obrovskou příležitost poté, co obdržel přihrávku před bránu zpoza klece, rychlou ránou však Kváču přestřelil.

06:45
    Je tu první vyloučení zápasu, na dvě minuty si půjde odpočinout David Musil (TRI) za podrážení.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 17. T. Rachůnek (Gríger) – 38. O. Kovařčík (Wolski), 64. Wolski

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Graňák (A), M. Rohan, Plutnar, D. Mikyska, Eminger, Šafář – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – V. Polák, T. Mikúš, O. Beránek – Černoch, Raška I, Vondráček – Koblasa, Skuhravý (C), Kohout.
    HC Oceláři Třinec: Kváča (Štěpánek) – M. Doudera, Kundrátek, D. Musil (A), Galvinš, Zahradníček, Roth, M. Adámek – Dravecký (A), Wolski, M. Stránský – Martynek, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Adamský (C), Novotný, Szturc – Hrňa, Polanský, Chmielewski.

Rozhodčí: Mrkva, Kika – Pešek, Malý