Jekatěrinburg – Nižněkamsk 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Čerepovec – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Jaroslavl – Kunlun 5:0 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 4:3 (kon.) | Minsk – Petrohrad 1:4 (kon.)
Kazaň – Čeljabinsk 4:3 (po pr.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 0:3 (kon.)
Severstal Čerepovec
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Amur Chabarovsk
Neděle 05.01.2020, 15:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • KHL

59:59
    V posledních sekundách třetiny si najel na diagonální pas na vzdálenější tyčku Vjačeslav Ušenin, který trefil boční síťku odkryté branky! Tohle byla obrovská šance na vyrovnání!

59:00
    A Langhamer už zůstává na střídačce!

48:57
    Za nedovolené bránění je vyloučen Alexandr Petunin. Hosté budou hrát přesilovku.

48:27
    Kirill Rasskazov zakončoval z mezikruží, domácí brankář zasáhl vyrážečkou!
    44:32 Jevgenij BODROV - 2:1

44:32
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Domácí strhávají vedení na svou stranu! Andrej Alexejev poslal od zadního mantinelu puk do předbrankového prostoru a JEVGENIJ BODROV ho usměrnil za záda Langhamera – 2:1. Asistence: Andrej Alexejev a Ilja Chochlov.

37:14
    Po šermované před hostující brankou je trochu přísně vyloučen útočník Severstalu Jegor Jakovlev. Tady si rozhodčí mohli vybírat. Buď to mohli pustit, nebo vylučovat na obou stranách.

36:18
    Za hákování je vyloučen Denis Golubev. Uvidíme přesilovku Severstalu.

34:13
    Hosté v plném počtu a hned zahrozili. Po pěkné kombinační akci mířil Nikita Jazkov vedle poloodkryté branky!

33:11
    Domácích bylo na ledě moc a počet hráčů na hřišti se tak vyrovná!

31:59
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladislav Ušenin – 2 min., sekání).

31:59
    Daniil Vovčenko nevyzrál zblízka na Langhamera! Domácí útočník byl ale faulován, takže se bude vylučovat!

26:00
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., držení).

23:10
    Marek Langhamer už ležel ve svém brankovišti, domácí však nedokázali dopravit kotouč za jeho záda! Před tím českého brankáře dokonce zachránila tyčka!

14:56
    Za hákování je potrestán Vadim Kudako. Hosté mají k dispozici krátkou přesilovku 5 na 3!

13:12
    Tak nakonec je tu vyloučení na straně Severstalu. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Kirill Kapustin.
    11:39 Alexandr PETUNIN - 1:1

11:39
    Domácí potřebovali na vyrovnání rovné dvě minuty! Vladislav Kodola nahrál z rohu před branku, kde byl volný ALEXANDR PETUNIN, který udělal Langhamerovi forhendovou kličku a zasunul kotouč za brankovou čáru – 1:1. Asistence: Vladislav Kodola.
    09:39 Alexandr KUZNĚCOV - 0:1

09:39
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Hosté se ujímají vedení! Turbin nabil na střelu Hynkovi Zohornovi. Po jeho ráně se kotouč odrazil k ALEXANDROVI KUZNĚCOVOVI a ten ho dorazil za záda bezmocného Šugajeva. Asistence: Hynek Zohorna a Pavel Turbin.

05:36
    Rasskazov nahrával od zadního mantinelu puk před branku, kde byl Danil Fajzullin. Z bezprostřední blízkosti však zamířil jen do Šugajeva!

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 12. Petunin (Kodola), 45. J. Bodrov (A. Alexejev, Chochlov) – 10. A. Kuzněcov (H. Zohorna, Turbin)

Severstal Čerepovec: Šugajev (Chakimov) – Makejev, Chochlov, Provolněv, A. Kulda, M. Chabarov, Kudako, Sizov – J. Morozov, Jakimov (A), Monachov (C) – Petunin, Kodola, Vovčenko – J. Jakovlev, Kapustin, Geraskin – J. Bodrov (A), A. Alexejev, Markovin – Nevolin.
    Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – Vitásek, Jordán (C), Turbin, Kamalov, Korobov, Korjagin, Alexandrov – H. Zohorna, Rasskazov, Fajzullin – A. Lazarev, Golubev, Ruděnkov (A) – Gorškov, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – A. Kuzněcov, Kapiturov, Jazkov.

Rozhodčí: Bukin, Ščeňov – Berseňov, Judin