Pittsburgh – Florida 1:4 (kon.) | Carolina – Tampa 1:3 (kon.) | Minnesota – Calgary 4:5 (1:2 po s.n.)
Chicago – Detroit 4:2 (kon.) | Anaheim – Nashville 5:4 (2:1 po s.n.)
HC Slavia Praha
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
Piráti Chomutov
Pondělí 06.01.2020, 18:00 • ZS Eden • Chance liga - o pořadí v play-off • 8. kolo

Z Edenu je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy příště u Chance ligy na počtenou. (20:26:13)

Slavii tedy ani druhý domácí zápas v novém kalendářním roce nevyšel. Vítězství hostujících Pirátů pečetil v 59. minutě do prázdné branky obránce Piché. Chomutov se tak vrací domů s plným bodovým ziskem po výsledku 1:3.

59:24
    Ještě jedno vhazování v obranném pásmu Chomutova, Slavii už ale moc času nezbývá.
    58:54 Sébastien PICHÉ - 1:3

58:54
    Piráti právě vstřelili branku!
    SÉBASTIEN PICHÉ dokázal přesně namířit kotouč do opuštěné domácí branky. Jan Novák se sice ještě snažil puk zachytit, na hrací předmět však nedosáhl – 1:3. Asistence: Jakub Sklenář.

58:45
    Slavia zkouší hru bez brankáře!

58:03
    Vampola byl znovu tím, kdo zavezl kotouč do útočné třetiny, následná střela se ale obránci Ryzákovi nepodařila.

57:09
    Slavia stále nastěhována v útočném pásmu, hosté se uvolňují pouze za cenu dalších vyhozeních přes všechny čáry.

56:31
    Slávisté museli další útok zahajovat až z vlastního pásma, přesto se však zásluhou Vampoly rychle dostali do útočné třetiny, kde domácí vyprodukovali střelu Ryzákem, Pavlát dokázal hru přerušit.

56:00
    Ondráček se snažil tečovat nahozený kotouč přímo před Pavlátem. Do parády si vzal sešívaného forvarda Radek Havel, nakonec ale k většímu konfliktu nedošlo.

55:50
    Piráti se osvobodili dvakrát za sebou pouze za cenu zakázaného uvolnění, Slavia soupeře stále tlačí.

54:52
    Slavia kroužila v útočném pásmu Chomutova, hráči hostů si ale sešívané hokejisty dobře přebírali a nepustili je do vážnější příležitosti.

53:06

53:01
    Marek Tomica se dostal na druhé straně do podobného průniku, i nyní byl úspěšnější brankář. Martin Michajlov dokázal dobře zasáhnout.

52:35
    Petr Vampola se dostal snadno přes chomutovské beky, jeho zakončení ale v poslední chvíli zmařil Dominik Pavlát!

52:12
    Slavia se zatím nemůže dostat do souvislejšího tlaku, hosté jsou zatím v bránění vlastní třetiny velice precizní.

51:06
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Tomáš Pitule – 2 min., podrážení).

49:27

Martin Kamenik

Branky a nahrávky: 25. Kuťák (M. Ondráček, Vrdlovec) – 27. Pitule (Hlava, Rudovský), 28. Stloukal (Pitule, Piché), 59. Piché (J. Sklenář)

HC Slavia Praha: Michajlov (Šorf) – Hejda, J. Novák (C), P. Hořava, Hovorka, Ryzák, Valík – Šmerha, Vampola (A), Šteiner – M. Ondráček, Vrdlovec, Kuťák – J. Doležal (A), Kubík, Vlček – Hotěk, Kubica, Furch – Kohút.
    Piráti Chomutov: Pavlát (Altrichter) – Žovinec, Rýgl, Piché, R. Havel, Lang, Blaha, Seemann – J. Sklenář, Suchý, Hlava – Rudovský (A), Pitule, Stloukal – Tomica (C), J. Svoboda, Llewellyn – Chrpa (A), Koláček, Matyáš Svoboda.

Rozhodčí: Ondráček, Zubzanda – Kotlík, Zídek