Frölunda – Luleå 2:3 (kon.) | Djurgården – Mountfield HK 1:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (1:0, 1:0, 1:3 - 1:0)
HC Škoda Plzeň
Úterý 07.01.2020, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • turnaj O Pohár DHL • 32. kolo

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše, děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (20:33:44)

Dva body nakonec zůstávají v Karlových Varech, Plzni se sice podařilo třemi brankami ve třetí třetině vyrovnat, prodloužení však rozhodl Dominik Rymon. Po západočeském derby se tak pozice v tabulce nemění.

61:35
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Kořán vyslal DOMINIKA RYMONA, ten se s kotoučem dostal až před bránu a trefil se přesně mezi betony hostujícího gólmana. Asistence: Petr Kořán.

61:12
    Jiskra vystřelil zprava, odražený kotouč ještě zpracoval, přihrávkou před bránu ale nenašel žádného ze spoluhráčů.

60:20
    Záruba se vydal s pukem před Micku, bekhendovou střelou však zápas nerozhodl.

60:01

Díky vyrovnání na poslední chvíli nás za okamžik čeká prodloužení.

60:00

59:38
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Čermák nebil na modrou DAVIDU JIŘÍČKOVI, který odtud propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Tomáš Čermák, Adam Ženíšek.

59:20
    Hosté kombinují před Horákem, ke střele se dostal Jiříček, ten ale pálil mimo.

58:37
    Plzeň to zkouší v šesti bez brankáře.

Oddechový čas pro hosty.

58:20
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Holub – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

58:07
    Adámek se pokoušel o přihrávku bruslí, tím ale nasměroval puk mimo bránu.

57:03
    Energetici se snaží získat zpět vyšší vedení, to se jim ve vlastním pásmu ale nepodaří.

56:26
    Hosté vyhazují kotouč za Horákovu klec.

55:41
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Malák – 2 min., podrážení).

54:41
    Hosté se dostávají na rozdíl jediné branky. David Špaček nabil VÁCLAVU ADAMCOVI, ten s kotoučem projel celé hřiště a nakonec z mezikruží skóroval. Asistence: David Špaček.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 4. Konášek (Záruba), 25. Adámek (Záruba), 42. Novotný (Záruba, Kořán), 62. Rymon (Kořán) – 44. Malát (Kolda, Špaček), 55. Adamec (Špaček), 60. Jiříček (Čermák, Ženíšek)

HC Energie Karlovy Vary: Horák (Vít) – Benda, Kořán, Pohanka, Stejskal, Cestr – Záruba "A", Křehlík "A", Jiskra "C", Rozhon, Bačo, Novotný, Rymon, Adámek, Černý, Holub, Seidler, Šťastný, Konášek
    HC Škoda Plzeň: Micka (Pícl) – Malák "A", Jiříček, Pánek, Špaček, Kovářík, Vajner – Malát, Čermák, Princl "C", Kvasnička, Ženíšek, Adamec, Kopic, Kolda, Šuhaj "A", Říha, Hollar

Rozhodčí: Kostourek – Baxa, Belko