Frölunda – Luleå 2:3 (kon.) | Djurgården – Mountfield HK 1:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
0:5 (0:4, 0:1, 0:0)
HC Škoda Plzeň
Úterý 07.01.2020, 18:00 • MEO Aréna Přerov • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 7. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Vítám všechny hokejové fanynky a fanoušky, kteří se rozhodli si na úterní den dopřát trochu mládežnického hokeje. Od šesti hodin se totiž v přerovské MEO Aréně hraje dohrávka sedmého kola skupiny o pořadí v play-off ELIOD extraligy dorostu, ve kterém domácí HC ZUBR Přerov přivítá na svém ledě tým HC Škoda Plzeň.

HC ZUBR Přerov: Suchánek (Žůrek) – Kaprál, Koblížek, Svozil, Tomiga, Holík – Štíbr, Mašek, Brázda, Kuncek, Halík (C) , Hradil, Kuchta, Buršík, Mann, Jobánek (A), Šilhavý (A)

HC Škoda Plzeň: Lokajíček (Bočan) – S. Schindler, Houdek, M. Matoušek, Hodinář, Páník (A), Jánský – Steinbrücker, Dáňa (C), Hauser, D. Soukup (A), Korčák, M. Soukup, A. Matoušek, N. Schindler, Kreuzman, Holý

Rozhodčí: Filip Čech – Bohuslav Maloušek, Martin Hübl.

00:01

1:05
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DOMINIK SOUKUP. Asistence: Matěj Korčák, Jan Hodinář.

2:05
    Autorem branky je JAKUB HOLÝ. Asistence: Aleš Matoušek a Milan Steinbrücker.

2:44
    Autorem branky je MATĚJ KORČÁK. Asistence: Josef Dáňa.

2:44
    Po necelých třech minutách domácí prohrávají již o tři branky, na to domácí trenér Aleš Verlík musel zareagovat a vzal si oddechový čas.

4:08
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Petr Hauser – 2 min., pozdní dohrání).

6:08

13:13
    Autorem branky je NICOLAS SCHINDLER. Asistence: Petr Hauser, Marek Soukup.

19:01
    Začala poslední minuta první třetiny.

20:00

Je za námi úvodních dvacet minut, hosté si do kabin odnášejí pohodlný čtyřbrankový polštář. Ráz utkání dal začátek střetnutí, kdy po necelých třech minutách hosté vedli již 3:0.

20:01

35:53
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (David Buršík – 2 min. + 10 min. osobní trest, naražení zezadu). Trest odpyká Martin Mašek.

37:32
    Autorem branky je MATĚJ KORČÁK. Asistence: Adam Páník, Jan Hodinář.

39:01
    Začala poslední minuta druhé třetiny.

40:00

Prostřední část nám nabídla oproti první třetině jen jednu branku. V nabídnuté přesilové hře přesně do černého zamířil Matěj Korčák. Po krátké přestávce jsme zpět a uvidíme jak dnešní střetnutí nakonec dopadne.

40:01

47:32
    Domácí útočník David Buršík po dlouhé přestávce na trestné lavici míří zpět na ledovou plochu.

54:31
    Dnešní utkání sleduje 128 diváků.

60:00
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Martin Jánský – 2 min., podrážení).

Je dobojováno. Hosté ze západu Čech vítězí v Přerově jasně 5:0 a do tabulky si po domácí prohře s Mladou Boleslaví připisují důležité tři body.

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku úterního večera se s vámi loučím, na shledanou. (19:59:16)

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 2. D. Soukup (Korčák, Hodinář), 3. Holý (Matoušek, Steinbrücker), 3. Korčák (Dáňa), 14. N. Schindler (Hauser, M. Soukup), 38. Korčák (Páník, Hodinář)

Rozhodčí: Filip Čech – Bohuslav Maloušek, Martin Hübl