Kobra – Klatovy 2:1 (kon.) | Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 3:0 (kon.) | Děčín – Nová Paka 6:5 (kon.)
Řisuty – Mostečtí Lvi 2:3 (1:2 po s.n.) | Trutnov – Jablonec n/N 3:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 9:2 (kon.)
Žďár n/S – SHK Hodonín 2:5 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 4:3 (po pr.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:2 (kon.)
Kolín – David Servis 6:2 (kon.) | Příbram – Písek 8:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
9:2 (3:1, 2:0, 4:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 08.01.2020, 18:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Východ • 30. kolo

58:03
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři využívají už třetí přesilovku! Petr Helešic jen vyrazil střelu Richarda Cachnína. Odražený kotouč si sebral MICHAL KLIMENT, který střelou k bližší tyči vstřelil další havlíčkobrodskou branku. Asistence: Richard Cachnín a Luboš Voříšek

55:55
    Havlíčkův Brod střílí branku číslo osm! Střelu od modré čáry vyrazil Petr Helešic jen před sebe. Tam už čekal hladový MARCEL JURÁŇ, který zametl puk do brány. Asistence: Luboš Voříšek a Richard Cachnín

50:23
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    Tak jsem to zakřikl! Hosté v polovině třetí třetiny snižují. Petr Krutiš si s kotoučem objel bránu a následně nahrál před bránu volnému ADAMU ŠPAČKOVI, který propasoval puk za Chaloupkova záda. Asistence: Petr Krutiš

47:40
    Bruslaři nadělují svému soupeři další gól. ROMAN MIKEŠ si se štěstím obhodil budějovického obránce. Následně se dostal do ideální střelecké pozice, odkud ranou na pravé rameno Davida Vacka zakončil. Asistence: Luboš Voříšek a Miroslav Třetina

45:34
    Bruslaři využívají další přesilovku! Po několikrát přihrávkách podél modré čáry vystřelil z osy hřiště TOMÁŠ SEMRÁD. Ten tvrdou ránou prostřelil Davida Vacka. Asistence: Ladislav Pospíchal a Miroslav Třetina

30:37
    Domácí slaví pátou branku! Na výlet do útočného pásma se vydal Ladislav Pospíchal, který za hostující bránou vybojoval kotouč na PETRA KUCHTU, který střelou z velkého úhlu k bližší tyči překvapil Davida Vacka. Asistence: Ladislav Pospíchal a Michal Kliment

27:02
    Havlíčkův Brod vede již o tři góly! S kotoučem se v rohu kluziště ocitl Luboš Voříšek, který posunul touš před bránu na MIROSLAVA TŘETINU. Ten kličkou do forhendu překonal Davida Vacka. Asistence: Luboš Voříšek a Roman Mikeš

13:14
    Domácí využívají přesilovou hru! Richard Cachnín našel na levé tyčce volného stojícího MARCELA JURÁNĚ, který jen přihrávce nastavil hůl, čímž nasměřoval kotouč do odkryté klece. Asistence: Richard Cachnín a Luboš Voříšek

08:14
    Domácí jdou znovu do vedení! David Vala od modré dnes již poněkolikáté vystřelil od modré čáry. Tentokrát do jeho pokusu vložil hůl Tomáš Ludvík, jenž tečoval kotouč za Vackova záda. Asistence: David Vala

06:55
    Hosté srovnávají stav utkání! První šance Moravských Budějovic končí gólem. David Horký s Petrem Krutišem zavezli kotouč do útočného pásma, kde ho nakonec za Chaloupkova záda zametl MILAN PROCHÁZKA. Asistence: Petr Krutiš a David Horký

02:23
    Domácí se radují! David Vacek se nyní musí chytat za hlavu. Velice pomalou bekhendovou střelu na něj vyslal LUBOŠ VOŘÍŠEK. Brankáři Moravských Budějovic tento kotouč prošel mezi betony. Asistence: Richard Cachnín a Marcel Juráň

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 3. Voříšek (Cachnín, Juráň), 9. Ludvík (Vala), 14. Juráň (Cachnín, Voříšek), 28. Třetina (Voříšek, Mikeš), 31. Kuchta (Pospíchal, Kliment), 46. Semrád (Pospíchal, Třetina), 48. Mikeš (Voříšek, Třetina), 56. Juráň (Voříšek, Cachnín), 59. Kliment (Cachnín, Voříšek) – 7. Procházka (Krutiš, Horký), 51. Špaček (Krutiš)

BK Havlíčkův Brod: Chaloupek (Nedvěd) – Semrád, Pospíchal, Vala (A), Kliment, Benák – Přidal, Třetina (C), Mikeš – Voříšek (A), Cachnín, Juráň – Holenda, Ludvík, Kuchta
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Vacek (Helešic) – Šána, Trnka, Brabec, Bazala, Kruckovyč, Marcinko, Čermák – Molnár, Procházka, Krutiš, Hovsepyan, Alexa, Horký, Podlaha, Piš, Špaček, Sigmund, Sorger

Rozhodčí: Nikola Marek – Petr Křivohlavý, Martin Klouda