K. Vary – Litvínov 3:2 (po pr.) | Zlín – Třinec 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 2:3 (po pr.)
Olomouc – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Kladno – Plzeň 1:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 5:2 (kon.)
Sparta – Vítkovice 5:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
Rytíři Kladno
Pátek 10.01.2020, 18:00 • CZ LOKO Aréna • turnaj O Pohár DHL • 33. kolo

V dnešním utkání Turnaje o Pohár DHL vítězí tým Rytíři Kladno poměrem 0:3. Ve třetí třetině se trefil v 51. minutě Chrenka.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (20:07:33)

59:00
    Hosté se osvobozují vyhozením kotouče až k Chaloupkovi.

58:03
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Rendla – 2 min., nedovolené bránění).

58:00
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:00
    Bernat dostal nabídku před branku, ale v konečné fázi nedokázal trefil odkrytou branku Chaloupka!

54:55
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Krajíček – 2 min., držení).

52:35
    Hašek vypálil z modré, ale minul Chaloupkovu branku nejméně o metr.

50:55
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Špatná rozehrávka domácích ve vlastním pásmu vyústila v šanci Rytířů. Nepřesnou přihrávku zachytil na mezikruží SAMUEL CHRENKA, vyměnil si kotouč před brankou s Haškem, který mu ho následně vrátil a Chrenka to měl do prázdné branky velice jednoduché – 0:3! Asistence: Petr Hašek.

49:28
    Zakázané uvolnění přerušuje hru. Vhazovat se bude na levém kruhu před brankou Novotného.

48:56
    Hosté zakládají svůj útok až od branky Novotného.

47:28
    Domácí vyhazují kotouč až k Novotnému, zakázané uvolnění se ale nepíská.

46:08
    Zíka vypálil tvrdé z modré čáry, ale Chaloupek neměl s jeho pokusem sebemenší problém a kotouč vyráží do rohu.

45:22
    Piskač zaváží kotouč do útočného pásma.

44:22
    Fiala se dostal ke střele na mezikruží, ale Novotný jeho střelu viděl a akci likviduje!

43:41
    Rytíři si vytvořili dostatečný tlak na zavření domácích v jejich pásmu, ale Chaloupek zatím všechny pokusy likviduje.

42:00
    Domácí vyhazují kotouč až k brance Novotného, zakázané uvolnění se ale nepíská.

Milan Horák

Branky a nahrávky: 5. Bernat (Ticháček, Hašek), 12. Volráb (Jelínek), 51. Chrenka (Hašek)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – Dvořák, Veleba, Rašín, Grauer, Piskač, Smolko – Pětník, Juda, Gergel – Doležal, Krajíček, Fiala – Barák, Kardoš, Zadražil – Vyvial, Čermák
    Trenér: Štěpán Moravec

Rytíři Kladno: Novotný (Burda) – Ticháček, Zíka, Funk, Volráb, Šmatlák, Staněk, Robovský – Šimek, Hašek, Bernat – Chrenka, Sojka, Sachr – Rendla, Čermák, Jelínek – Klíma
    Trenér: Jiří Kopecký

Rozhodčí: Vrba – Měkýš, Kleprlík