Bordeaux – Lyon 1:2 (kon.) | Amiens – Montpellier 1:2 (kon.) | Angers – Nice 1:1 (kon.)
Méty – Štrasburk 1:0 (kon.) | Nîmes – Remeš 2:0 (kon.) | Toulouse – Brest 2:5 (kon.)
Amiens SC
1:2 (1:0)
Montpellier HSC
Sobota 11.01.2020, 20:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo
    90+4. Gaëtan Laborde (MON)

90+4
    Laborde měl na levé noze definitivní rozhodnutí. Nezformovávané obraně však pomohla trefená pravá tyč Gurtnerovy brány.

88
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Alexis Blin, přichází Eddy Gnahoré.

87
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Souleymane Camara.
    83. Andy DELORT - 1:2

83
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Deset minut před koncem se hostům podařilo otočit skóre! Oyongo na levé straně přenechal míč Labordemu, který fantasticky odcentroval na ANDYHO DELORTA a ten učebnicově provedenou střelou z voleje uklidil míč k pravé tyči Gurtnerovy branky.

81
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Christophe Jallet, přichází Moussa Konaté.

70
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Téji Savanier, přichází Florent Mollet.

69
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Sámán Ghoddos, přichází Fousseni Diabaté.

66
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Junior Sambia, přichází Jordan Ferri.

63
    Obrana Amiens v těchto minutách dost hoří! Po centru z pravé strany hlavičkoval Laborde a Gurtner měl co dělat, aby u pravé tyče vytěsnil míč na roh.

62
    Za skluz na Labordeho byl žlutou kartou dodatečně potrestán domácí záložník Alexis Blin.
    61. Andy Delort (MON)

61
    Nechybělo moc a hosté vedli! Laborde těsně před vstupem do velkého vápna posunul míč doprava na Delorta a jeho pokus se otřel o horní tyč!

58
    Tentokrát byl v hlavní roli Jallet, kterého zezadu strčil Sambia a dokonce za to vyfasoval napomenutí žlutou kartou.

54
    Bakaye Dibassy byl faulován vedle vlastní šestnáctky, ale paradoxně to byl on, kdo jako první uviděl žlutou kartu. Zřejmě se tak stalo kvůli protestům.
    50. Gaëtan LABORDE - 1:1

50
    V padesáté minutě je vyrovnáno na 1:1! Po faulu na Delorta skvěle kopl standardní situaci Savanier, míč přistál na hlavě špatně hlídaného GAËTANA LABORDEHO a ten s velkou jistotou zavěsil mimo dosah Régise Gurtnera.
    14. Bakaye DIBASSY - 1:0

14
    Amiens právě vstřelilo branku!
    Domácí se ve čtrnácté minutě dostávají do vedení! Ghoddos z třiatřiceti metrů odcentroval na Calabresiho, který trefil ze svého pohledu pravou tyč, ovšem BAKAYE DIBASSY se z rutinní dorážky z nějakých čtyř metrů už nemýlil.