Dvůr Králové n. L. – Bílina 3:2 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 2:3 (po pr.)
Opava – SHK Hodonín 2:3 (po pr.) | Písek – Kobra 2:8 (kon.) | Mostečtí Lvi – Děčín 8:2 (kon.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:3 (kon.) | David Servis – Klatovy 2:3 (kon.) | Tábor – Příbram 4:3 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 0:5 (kon.) | Nová Paka – Vrchlabí 2:5 (kon.) | China Golden Dragon – Kolín 1:11 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
6:1 (1:1, 5:0, 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 11.01.2020, 17:00 • Škoda aréna • 2. liga skupina Východ • 31. kolo

58:51
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Patrik Přidal si jede odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.

58:08
    Havlíčkův Brod si zahraje krátkou přesilovou hru pět na tři. Tomáš Drtil je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

54:20
    Roman Mikeš byl zasažen holí do obličeje za což Daniel Vachutka vyfasuje dvě plus dvě minuty za vysokou hul. V tváři Mikeše se totiž objevila krev.

43:11
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., podrážení).

36:58
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Krejčí – 2 min., sekání).

32:45
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Gewiese – 2 min., hákování).

29:18
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Roman Mikeš si jede odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

28:22
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Muller – 2 min., držení).

25:18
    Sedlák už si sjížděl s kotoučem do dobré střelecké pozici, za záchranou brdu pak musel zatáhnout Vojtěch Holenda, který je vyloučený na dvě minuty za hákování.

22:26
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Pokorný – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Muller.

13:54
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Vachutka – 2 min., vysoká hůl).

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 13. Haloda M. (Spratek), 21. Vachutka (Sedlák), 30. Antonov (Krejčiřík), 32. Horký (Muller, Gewiese), 35. Spratek (Gewiese), 39. Drtil (Milfait, Vachutka) – 9. Kuchta (Ludvík, Kliment)

DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa (Wanecki) – Sedlák, Drtil, Kabelka, Gewiese, Řezáč, Haloda M., Plhal – Jaroš, Milfait, Vachutka – Kofroň, Spratek, Hroch – Krejčiřík, Antonov, Pokorný – Horký, Muller, Scheuter – Urban
    BK Havlíčkův Brod: Altrichter (32. – 40. Holík) – Semrád, Pospíchal, Benák, Vala, Krejčí, Kliment – Holenda, Voříšek, Třetina, Juráň, Kuchta, Přidal, Mikeš, Cachnín, Ludvík

Rozhodčí: Blaha – Mikšík, Čelechovský