Dvůr Králové n. L. – Bílina 3:2 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 2:3 (po pr.)
Opava – SHK Hodonín 2:3 (po pr.) | Písek – Kobra 2:8 (kon.) | Mostečtí Lvi – Děčín 8:2 (kon.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:3 (kon.) | David Servis – Klatovy 2:3 (kon.) | Tábor – Příbram 4:3 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 0:5 (kon.) | Nová Paka – Vrchlabí 2:5 (kon.) | China Golden Dragon – Kolín 1:11 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
2:3 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 11.01.2020, 17:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 31. kolo

V prodloužení byly šance na obou stranách, ale první, a jediný, kdo ji dokázal využít byl Martin Pleva, a ukončil tím zápas. Další skórující za hosty byl se dvěma brankami Lukáš Bureš a na straně domácích Miroslav Marek a Samuel Ollender. Doma tak zůstává 1 bod a 2 body si vezou hosté do Žďáru nad Sázavou. (19:22:14)

64:36
    Žďár právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARTIN PLEVA. Asistence: Medek a Prokš.

63:43
    Opět Radim Štěpánek přerušil přihrávku přes osu.

63:00
    Hosté krouží útočným pásmem s pukem na hokejkách.

62:09
    Jakub Mach netrefil bránu.

61:40

61:09
    Robin Gebauer trefil boční sítku.

60:07
    Domácí začínají v přesile 4 na 3, a mají na to ještě minutu a půl, aby ji využili.

60:01

Ve třetí části domácí zabrali a zásluhou Dominika Suchého, který vstřelil svůj 16. gól v sezoně, se jim podařilo vyrovnat na 2:2. Po krátké tříminutové pauze se na Zimním stadionu Kopřivnice odehraje pětiminutové prodloužení 3 na 3.

59:39
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Koželuh – 2 min., sekání).

58:51
    Při signalizaci hry vysokou holí u hostů se puk dostal až k Matějovi Machovi, ale puk za brankářovy záda nedostal.

Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Zpoza brány vyjel a před brankářem se najednou octnul DOMINIK SUCHÝ, který svou přesnou střelou srovnal na 2:2. Asistence: T. Fojtík a Ollender.

54:54
    Ondřej Sluštík se prokličkoval až před brankáře hostů, ale stav zůstává stejný.

54:31
    Na ledě zůstává ležet Martin Gregar.

53:44
    Puk se dostal k brankáři hostů, který následně váhal, zda rozehrát, či ne. rozhodl se pro druhou variantu a tak se vhazuje v útočném pásmu Kopřivnice

53:12
    Samuel Ollender vyzkoušel pozornost Jana Čápa.

51:58
    Marek Prokš nahazoval ze středního pásma, Hromada ale puk uklidil za bránu.

51:20
    Nepovedená rozehrávka kopřivnických hráčů a píská se zakázané uvolnění.

50:24
    Tomáš Fojtík pronikl až před Jana Čápa, puk ale nedokázal umístit jinam než mezi betony.

49:58
    Zakázané uvolnění hostů.

49:35
    Miroslav Marek střílel z kruhu pro vhazování, brankářovi střela vypadla z lapačky, ale nebyl nikdo poblíž.

47:57
    Hosté jsou ve i nepříjemní v útočném pásmu, přesto se domácím podařilo vyhodit.

47:21
    O plexi vyhodil z obranné třetiny Filip Krzak.

46:42
    Kopřivnice sse usadila v útočném pásmu, ale nevydrželo jí to moc dlouho.

45:19
    Obloučkem přes střední pásmo našel Lukáš Jícha Marka Prokše, ten mu pak zpět nahrál do útočného pásma, ale prvně zmiňovaný netrefil bránu.

44:16
    Přečíslení 2 na 1 překazil Ondřej Imrich, který do přihrávky přes osu polložil hokejku a znemožnil přihrávat.

43:43
    Ondřej Sluštík se na modré napřáhl a bil. Bohužel pro domácí pouze do betonů brankáře Čápa.

42:46
    Marek Pěnčík se nestihl dotknout puku a píská se zakázané uvolnění

41:34
    Zpoza kruhů vystřelil Radim Štěpánek, střela ale mířila přímo na vyrážečku.

40:47
    Na modré si puk špatně zpracoval Matěj Mach a píská se ofsajd.

40:35
    Hosté obrátili hru, ale akci jim překazil ofsajd.

40:14
    Domácí ihned vyrazili do útočného pásma.

40:01

Týmy se vracejí na ledovou plochu, co nevidět začíná třetí třetina.

Další třetina začne přibližně v 18:33.

Ve druhé třetině se stav zápasu otočil proti Kopřivnici, hosté za to vděčí Lukášovi Burešovi, který vstřelil oba dva góly. Vyloučení v této třetině nehrály žádnou roli, možná to je i tím, že byl každý tým vyloučen pouze jednou. Domácí si také vytvářeli šance, ale ani jednu nedokázali proměnit a tak se skóre změnilo jen díky gólům hostů na začátku a konci druhé části.

40:00

39:42
    Těsně před druhou sirénou vstřelil již svůj druhý gól v dnešním zápase LUKÁŠ BUREŠ a otočil stav utkání na 2:1 pro hosty. Asistence: Spálovský a Kovářů.

39:13
    Ihned po vhazování střílel Miroslav Marek, střela ale skončila na zadním plexi skle.

39:01
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:17
    Po objetí brány jedním z hráčů Žďáru zůstal ležet na ledě Petr Hromada, už je ale vše v pořádku a hra může pokračovat.

37:31
    Akci hostů opět zastavuje ofsajd.

37:01
    Radim Štěpánek trefil brankovou konstrukci.

36:37
    Radim Štěpánek podržel puk v útočném pásmu, ale při střele trefil hráče hostů do nohy a puk se odrazil za hranici útočného pásma.

36:23
    Od modré nahrával do chumlu hráčů Filip Krzak.

35:43
    Ofsajd hostů.

34:46
    Marek Prokš obkroužil bránu domácích a pokusil se o zakončení.

33:43
    Přihrávku hostů v útočném pásmu přes osu hřiště překazil Radim Štěpánek.

33:13

32:36
    Martin Gregar unikl na brankáře Hromadu, ten jej ale vychytal.

31:42

31:30
    Střela od modré nenašla nikoho a vyhnala domácí ven z útočné třetiny.

31:13
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Heinrich – 2 min., hákování).

30:48

30:20
    Domácím se podařilo osvobodit se a podržet hosty alespoň chvíli mimo útočnou třetinu.

29:53
    Hosté se drží v útočném pásmu, tečovaná střela skončila v ochranné síti.

29:05
    Ofsajd hostů zastavil jejich přesilovkovou akci.

28:53
    |Domácím se podařilo opět vyhodit a za pukem se hnal Matěj Mach.

28:48
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Pěnčík – 2 min., hrubost).

28:13
    Další závar před brankou hostů, opět nic.

27:22

27:01
    Před brankářem hostů se najednou ocitli Ondřej Sluštík a Matěj Mach.

26:50
    Po nárazu na mantinel se těžko zvedá Martin Gregar.

26:07
    Od modré střílel Filip Krzak.

25:34
    Kotouč mířící z obranného pásma protečoval Tomáš Krzak, brankář Čáp jej následně ukryl pod lapačku.

24:48

24:39
    Rychlý přesun hry z obranného do útočného písma hostů, brankář Hromada pro jistotu ukryl pukl ve své lapačce.

24:20
    Puk mířící ze středního pásma raději pokryl brankář Čáp.

23:25
    Dobré napadání domácích v obranném pásmu hostů jim přineslo vhazování v jejich útočné třetině.

22:42
    Nahození si ponechal v lapačce brankář hostů Jan Čáp.

20:47
    Do útočného pásma pronikl, skóroval a následně ještě zboural gólmana LUKÁŠ BUREŠ a srovnal na 1:1. Asistence: Koželuh.

20:19
    Domácí se ihned ženou do útočného pásma.

20:01

Oba týmy se vracejí na hrací plochu, druhá dvacetiminutovka může začít.

Další část začíná asi v 17 hodin a 44 minut.

V první dvacetiminutovce se gólově prosadili pouze domácí, když unikl Matěj Mach, který předložil přihrávku Miroslavu Markovi, který otevřel skóre utkání. Na trestné minuty to v této třetině bylo nerozhodné, každý tým byl vyloučen dvakrát. Uvidíme, co přinese následujících dvacet minut.

20:00

19:35
    Vyhrané vhazování pro domácí a hráči míří do útočného pásma.

19:30
    Zakázané uvolnění domácích a vhazování po levici domácího brankáře.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:47

18:17
    Domácí se dostali do útočného pásma, akci ale hosté zastavili a vyhodili puk až k brankáři Hromadovi.

16:47
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Wasserbauer – 2 min., hrubost).

16:24
    Hostům ujel Matěj Mach, který následně přihrál do prázdné brány MIROSLAVU MARKOVI, a ten otevřel stav utkání. Asistence:Matěj Mach.

15:58
    Zakázané uvolnění domácích vrací hru před domácího brankáře.

15:21

14:54
    Puk se klouzal podél brankoviště od Petra Hromady, nikdo z hostů ale nebyl v blízkosti.

14:20
    Hosté zakládají útok zpoza domácí branky.

13:21
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Sluštík – 2 min., nedovolené bránění).

13:04
    Matěj Mach si nahodil puk do útočného pásma, následně jej dojel a domácí se usadili v útočném pásmu.

11:48

11:37
    Domácím se opět povedlo vyhodit.

10:52
    Domácím se povedlo vyhodit a ještě za brankou hostů napadal Robin Gebauer.

10:36
    Střelu od modré z hokejky Jana Wasserbauera chytil Hromada mezi betony.

10:17
    Hostům se povedlo usadit se v útočném pásmu.

09:48
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Stříž – 2 min., podrážení).

09:19
    Filip Krzak si na modré klepal o přihrávku, nakonec ale nevystřelil.

09:03
    Puk skončil v ochranné síti, vylučovat se ale nebude.

08:13

07:08
    Domácím se stále nedaří proniknout do útočného pásma, hosté zachytávají jejich přihrávky ve středním pásmu.

06:25
    Hosté ihned vyhazují přes celé hřiště.

06:13
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Prokš – 2 min., hákování).

05:09
    Hosté se na chvíli dostali do útočného pásma, ale nakonec se hra přesunula zpět do jejich obranné třetiny.

04:25
    Nahození Ondřeje Imricha končí v rohu hřiště.

03:56
    Hostům se nepodařilo protečovat puk do útočného pásma a píská se zakázané uvolnění.

03:22
    Střelu Radima Štěpánka chytil brankář hostů mezi betony.

02:47
    Nahození Robina Medka chytil brankář Hromada do lapačky bez potíží.

02:06
    Až teď se hostům podařilo se osvobodit a do útočného pásma míříoni.

01:08
    Hra se obrátila a v útočném pásmu se usadili domácí.

00:21
    Hosté nahodili do útočného pásma.

00:01

Hosté už také dorazili na hřiště, utkání za chvíli začíná.

Domácí tým s potleskem fanoušků přichází na ledovou plochu.

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Krzak, Imrich, Bail, Fojtík T., Stříž – Gebauer, Daron, Ollender, Sluštík (A), Mach J. (C), Pěnčík, Suchý (A), Hrubý, Gola, Fojtík F., Marek, Mach M., Bochnak

SKLH Žďár nad Sázavou: Čáp (Sláma) – Kadleček, Kališ, Spálovský, Pleva (C), Koželuh, Lojek – Bureš, Wasserbauer (A), Adam, Medek, Kovářů, Prokš (A), Jícha, Chlubna, Gregar, Kunstmüller, Heinrich

Rozhodčí: Markovský – Novotný, Pippal.

Kopřivnice začíná sérii 4 zápasů hraných na domácí půdě. Jako první se jim postaví hráči ze Žďáru nad Sázavou. Kopřivnice bude hrát zápas na domácí půdě přesně po 3 týdnech, poslední zápas odehrála 21. prosince proti Havlíčkovu Brodu, a gólovou zásluhou Radima Štěpánka vyhrála 2:1 v prodloužení. Do kalendářního roku nevstoupila Kopřivnice nejlépe, oba dva zápasy prohrála, na ledě Hodonína 1:2 a na ledě Valašského Meziříčí 2:3.

Žďár nad Sázavou má stejnou bilanci posledních 3 zápasů jako Kopřivnice. Poslední zápas minulého roku na domácí půdě hokejisti Žďáru nad Sázavou vyhráli nad Novým Jičínem 4:0, ale oba letošní zápasy prohráli. Nejprve se na ledě Šumperka 3:5, a ve středu doma s Hodonínem 2:5.

Vzájemné zápasy v letošní sezóně jsou na straně Kopřivnice, která vyhrála 2 ze 3 doposud hraných zápasů. Jediný zápas na ledě Kopřivnice vyhráli domácí, tak uvidíme, jak se tato statistika změní dnes večer.

Tabulkové postavení obou týmů je vzdálené 5 bodů od sebe. Kopřivnice hájí 6. místo se 34 body, Žďár nad Sázavou je 8. s 29 body, ale má odehraný o zápas méně.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Bořek Vajda

Branky a nahrávky: 17. Marek (M.Mach), 57. Suchý (T.Fojtík, Ollender) – 21. Bureš (Koželuh), 40. Bureš (Spálovský, Kovářů), 65. Pleva (Medek, Prokš)

Rozhodčí: Markovský – Novotný, Pippal